2733
2734
عنوان

روز هفتم تاخیر پریود با تنبلی تخمدان

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 43 پست

منم این ماه اینجوری شدم منتظر بودم نشدم دیگه گفتم بی بی بزنم بعد مطمئن که شدم ورزش میکنم ، اصلا باورم نشد باردار بودم🥺 ورزش+ رژیم سالم معجزه میکنه

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم این ماه اینجوری شدم منتظر بودم نشدم دیگه گفتم بی بی بزنم بعد مطمئن که شدم ورزش میکنم ، اصلا باور ...

ان شالله ب سلامتی فارغ میشی و بچه رو بغل میگیری 

خوشحالم برات❤️

وقتی یکی رو میبینم تنبلی داره و مادر میشه بینهایت خوشحال میشم

و وقتی دختری رو میبینم ک تو سن کم بهش میگن تنبلی داری قطعا اون شب براش گریه میکنم

منم این ماه اینجوری شدم منتظر بودم نشدم دیگه گفتم بی بی بزنم بعد مطمئن که شدم ورزش میکنم ، اصلا باور ...

کاش منم باردار باشم برام دعا کنه 2 روز دیگه موعدمه میخوام بی بی بزنم هیچ علائمی ندارم 

ناامید نشو یه دکتر خیلی خوب پیدا کن تحقیق کن  خوب میشی خدا روزای خوش تورو هم میاره

قبلا قابل تحمل تر بود

ولی دیگه الان پریم بهم ریخته

از طرفی دارم کچل میشم

همین نیم ساعت قبل دویست تا از موهام ریخت 

در واقع هر روز همینه 

خب چقدر میمونه؟

با کش بچه میشه موهامو بست 

این ینی چی؟

خجالت میکشم پیش بقیه روسری در بیارم 

خب این ینی عذاب 

بهش فکر نکن 

وقتی هر بار ک‌آماده میشی موهاتو میبینی