2733
2734
عنوان

پرندمو دادم پر هاشو قیچی کنین اومد خونه باهاش چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 44 پست
آها خوب فک کردم طوطی بالغ گرفتی من خودم یه چنتایی دارم

عروس هلندی ان؟

عکسشونو میزارین😍؟

خب شما که تجربتون زیاده خواهشاً یکمم به من کمک کنید😅✨

خوراکی چیا بدم ؟ چی ندم؟

آها راستی 

میگن باید حمومشون کنین ؛چند وقت یبار ببارم حموم؟یا اصلا باید چیکار کنم؟

عروس هلندی ان؟ عکسشونو میزارین😍؟ خب شما که تجربتون زیاده خواهشاً یکمم به من کمک کنید😅✨ خوراکی چ ...

ببخشید میپرسم آخه تو گوگل میزنم بیشتر گیج نمیشم جواب درست درمونی نمیگیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من عروس هلندی و گربه ام باهم سازگاری داشتن، نمیدونم دیگه چطوریاست درمورد مابقی حیوونا. من برای خودم ...

از راهنمایی های مفیدت ممنونم دوست عزیز مشخصه که حیوونارو دوست داری که صاحباشون بهت اطمینان کردن و کوچولو هاشونو بهت سپردن♥️

عروس هلندی ان؟ عکسشونو میزارین😍؟ خب شما که تجربتون زیاده خواهشاً یکمم به من کمک کنید😅✨ خوراکی چ ...

آره عروس هلندین.آخه عکسشون رو بزارم میترسم یکی منو بشناسه اینجا😂اگه دوست داشتی پیوی برات میفرستم.

خوب ببین غذای غالشون تخم ارزن و کتون هستش.تخم آفتاب گردون هم تشویقی میتونی بهش بدی.ولی زیاد نه.

غذای های دیگه رو هرازگاهی باید بهشون بدی.مثل سیب،کاهو،هویج و سبزیجات دیگه.باید ببینی چی دوست داره.

گندم هم دوست دارن.گندم بپزی بریزی تو ظرف غذاش میخوره.تخم مرغ سفت کرده هم گاهی بهش بدی خوبه.بلال پخته شده هم دوست داره.

بعد از اینکه یخورده بزرگ تر شد مثلا ۴،۵ ماه به بعد ماهی یبار هم تو آبش یه کوچولو سرکه سیب یا همون سرکه انگور بدی خیلی خوبه باعث میشه دستگاه گوارشش ضد عفونی بشه.یه ذره سرکه با آبش مخلوط کن یروز بزار ازش بخوره بعد آبش رو عوض کن.

2731
الان عروس من نژادش لوتینو عه بعد چند روز بابامم رفته یه جفت عروس هلندی که فکر میکنم نژادشون خاکستری ...

اگر از هم جدا هستند طوری نیست بهم صدمه نمی‌زنند 

عروس هلندی های پدرتون برای همیشه پیشه خودت می‌مونند ؟

سعی کن بیشتر به عروسه خودت توجه کنی ،،چون عروس های پدرت جفت هستند و هم دیگرو دارند و هم دیگه رو نوازش می‌کنند 

اما عروس خودت تنهاست و به محبته تو نیاز داره 

اگه الان یه هفته هست داریش دیگه کم کم شروع کن توی دستت بهش غذا دادن ،با عروس هلندی های پدرت هم نزارشون توی یه قفس چون دوتا نر هستند باهم خوب نیستند 

الان توی خونتون آزادش نکن چون این روزهای اول می‌ترسه 

و خدایی نکرده یه طوریش میشه 

باهاش حرف بزن براش اهنگ بزار 

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲
اگر از هم جدا هستند طوری نیست بهم صدمه نمی‌زنند  عروس هلندی های پدرتون برای همیشه پیشه خودت می ...

نمیدونم بابام که میگه اینا بچهای خودمن (اسم هم گذاشته:سحر و سپهر😂) ولی شاید مامانم مجبورش کنه بفروشه

من میترسم عروسک بخاطر این دوتا حرف نزنه

نمیدونم بابام که میگه اینا بچهای خودمن (اسم هم گذاشته:سحر و سپهر😂) ولی شاید مامانم مجبورش کنه بفروش ...

چه اسم های قشنگی گذاشته روشون 😂

خدا حفظش کنه پدرت رو انشاالله 

عروسک پسره یا دختر ؟

نگهداری سحر و سپهر با پدرت هست یا با تو ؟

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲
قفس رو که تو هال گذاشتیم ،آمار هممونو داره که چیکار میکنیم.  خودم چون دوسش دارم شبا کنار قفسش ...

خوبه بذار باهاتون آشنا بشه ب تدریج این حس بهش میده ک شما اعضای خانوادش هستین و کم کم خودش بهت نزدیک میشه من تجربه چند ساله دارم در این مورد و بهت میگم ب زور بهش نزدیک نشو بذار کم کم باهات انس بگیره و دوست بشه خودش

بعدا خودت میبینی دیگه ازت ی لحظه نمیخواد جدا بشه

بپرس عزیزم اگه بتونم کمک کنم خوشحال میشم

اولین باری که در قفسشو باز کردم همچین مثل وحشیا پرواز میکرد با خودم گفتم الان میخوره به لوستر بالش م ...

خب این طبیعیه عروس های منم بعد چندین سال گاهی وقتی از قفس میان بیرون خیلی سریع و خطرناک پرواز میکنن ب تدریج ک با محیط خونه آشنا بشه پروازش متعادل تر و بی خطرتر میشه 

فقط مراقب باش اگه خدای نکرده ب جایی خورد چک کنی ببینی زخمی یا بی حال نشده باشه ک در این صورت باید ببریش دکتر

ی چیز دیگم بگم چون میگی پیشش میخوابی موقع خواب زیاد محیط رو تاریک نکن ی چراغ خواب روشن بذار عروس هلندی ب شدت پرنده حساس و ترسویی هس نصف شب یهو ی صدای کوچیک یا حرکت یا سایه میترسه و خطرناکه واسش این ترس... اگرم چنین موردی پیش اومد سریع نور رو زیاد کن و بدون اینکه از قفس بیاریش بیرون آروم باهاش حرف بزن و اسمشو صدا کن تا آروم بشه و بعد نور رو کم کن ک بخوابه