2752
2734
عنوان

آزمایش بتام مثبت شد😍🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 968 بازدید | 93 پست
ممنونم مهربونم♥️♥️ من بارداری قبلیمم لکه بینی داشتم ولی قرمز نبود و ماه اول هم لکه بینی نداشتم الان ...

بد به دلت راه نده ایشالا اینم همونطور مثل اولی به خیر میگذره

بد به دلت راه نده ایشالا اینم همونطور مثل اولی به خیر میگذره

قربونت برم. توکل برخدا♥️♥️♥️♥️

من و تو شاید دنیامون یکی بود ...شاید رویامون یکی بود ...💖🌼 زندگی زیباست ای زیبا پسند/ساده اندیشان به زیبایی رسند/آنچنان زیباست این بی بازگشت/کز برایش میتوان از جان گذشت🫂🫀یه روزی یه کودک درون داشتم که الان خیلی وقته رفته ، الان بهم میگن بزرگ شدی ، بزرگ شدن همون دل شکستگیه؟!🖤/قصد دارم بودنم مفید باشه برای سایت کاربرسال۹۹هستم 🌼می‌خوام از هرچیزی هر تجربه ای دارم در اختیارتون بزارم 🌱/.با افتخار لر هستم🫀/کلی آموزش قنادی قراره بزارم براتون👌🏻🌼 دلبرمومشکی۲💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی اجی فعلا ک لکه بینی دارم😔😔😔 خوشحال شد😔♥️

توکلت بخدا نگران نباش

انقدر فکر نکن چجوری میشه، بخواد بشه میشه خدا قشنگ میچینه برات....🍃                                                                        https://abzarek.ir/service-p/msg/1617273     لینک چالش ناشناسم انتقادی دردلی داشتین در خدمتم دوستان 🌴
توکلت بخدا نگران نباش

به جهندم ، ماه بعد میرم توکارش

من و تو شاید دنیامون یکی بود ...شاید رویامون یکی بود ...💖🌼 زندگی زیباست ای زیبا پسند/ساده اندیشان به زیبایی رسند/آنچنان زیباست این بی بازگشت/کز برایش میتوان از جان گذشت🫂🫀یه روزی یه کودک درون داشتم که الان خیلی وقته رفته ، الان بهم میگن بزرگ شدی ، بزرگ شدن همون دل شکستگیه؟!🖤/قصد دارم بودنم مفید باشه برای سایت کاربرسال۹۹هستم 🌼می‌خوام از هرچیزی هر تجربه ای دارم در اختیارتون بزارم 🌱/.با افتخار لر هستم🫀/کلی آموزش قنادی قراره بزارم براتون👌🏻🌼 دلبرمومشکی۲💕