2733
2734
عنوان

دوستان به دعاتون نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 82 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

گلم هنوزم سین نزده حس مرگ میکنم میدونی حس مرگ

عزیزم صبر کن 

خودتو ناراحت نکن خدا نکنه عزیزم بمیری

ایشالا جواب میدن 

پروفایل خودمم 👈 مریم خانومِ گل🌹#این غدیر با امام زمان 💖# غدیری ام 💖❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
مرررسی خوش قلب ترین انشاالله بتونم جبران کنم گلم ،میخواستم ۹ پیام بدم الان پیام دادم سین نزده خوشگلم ...

چی شد عزیزم ؟

ولی خدایا من عجیب دلتنگِ عزیزِ در خاک خفته ام هستم 🖤🥀💔  کاش برشگردونی بهم 🥺🥲 کاش بهم ببخشیش 😔 لطفا فاتحه یا صلواتی هدیه کنید به روح داداشم و جمیع رفتگان 🥀🙏 که الهی دعای خیرشون بدرقه راه زندگیتون باشه 🙏💔                                                                     تا میتونید استغفار کنید 🙏                                      اَسْتَغْفِرُ اللّهَ رَبِّی وَ اَتُوبُ اِلَیهِ
قشنگم سین نزد تا همین الان دیدی گفتم نمیدونم باید چیکار کنم کاش بمیرم کااااااش

چرا این حرفو میزنی خب نزده عزیزم به جهنم چرا تو باید خودتو اذیت کنی باور کن ارزششو نداره حتی اگه از بچگی هرچی خاستی نشد بازم ارزش نداره میدونی الان تو چشم پسره چقدر کوچیک میشی سرتو بگیر بالا و ارزش و غرور خودتو حفظ کن منم همه این شرایط هایی ک تو داری و داشتم ولی هیچوقت غرورمو جلو ادمی ک میدونستم لیاقت عشق منو نداره و باهام بد رفتار میکنه خورد نکردم 

اصلا برو پیاماتو پاک و کن رها ‌کن عزیز دلم بهش فکر نکن کم کم فراموشت میشه تازه پسرا وقتی بهشون محل نذاری بیشتر خوششون میاد

این یه نصیحت خواهرانه بود از و صمیم قلبم بهت گفتم❤

گاهـے بایــد خنــدید برَ غم هاے بـے پایان🖤🌧🥀           به امید روزی که با خوشحالی تاپیک بزنم و بگم بهش رسیدم .........🌙🖤🌧🤲💔💚. ❤❤                                       ایاک نعبد و ایاک نستعین❤                                       واسطه شو که بشه یاامام رضا شما رو به جوادتون🥺🙏❤     ۲/۳۱❤ ۲/۲۳❤ ۶/۱۷❤ ¥$🖇🧸