2752
2734
عنوان

تجربه ی من از آمپول سفید کننده ی بدن گلوتاتیون

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 29 پست

چرا دنبال سفید شدن هستین     روحتون سفید باشه

سفیدی که هنر نیست این چیزای ظاهری ژنتیکی هس اینکه تو جامعه مفید باشی یک حرفه بلد باشی  یک مدرک معتبر به درد بخور داشته باشی هنره 

سفیدی زیبایی نیست   خوش ترکیب بودن  زیبایی هست   اگه سفید باشی  باید بود باشی بور باشی  بهتره چشات رنگی باشه   اونوقت خوب میشی 

مثلا من یه تصویر دیدم دختره تیره بود ولی چشمای رنگی داشت به نظر من جالب نبود چون خوش ترکیب نبود 

اگه میخوای سفید شی  خیلی راحت با کرم پی‌سی هم میتونی سفید شی ولی از من به شما ها نصیحت بود (البته نظر بود )

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چرا دنبال سفید شدن هستین     روحتون سفید باشه سفیدی که هنر نیست این چیزای ظاهری ژنتی ...

نظر شما صحیح...ولی یعنی خدا هم اندازه شما بلد نبود ک یکیو با چشم های رنگی و پوست تیره آفریده ک میگی جالب نبوده هر انسانی زیبایی خاص خودشو داره 

نظر شما صحیح...ولی یعنی خدا هم اندازه شما بلد نبود ک یکیو با چشم های رنگی و پوست تیره آفریده ک میگی ...

نه   من منظور بدی نداشتم 

اتفاقا اونم یه آدم تاره به عنوان  آدم های زیبا شناخته شده  

ولی میگم به طور معمول اگه بخوای یک عضو دستکاری کنی باید تا تهش بری 

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
نه   من منظور بدی نداشتم  اتفاقا اونم یه آدم تاره به عنوان  آدم های زیبا شناخته شده ...

بله دیگه آدم میاد بینی و عمل می‌کنه ک قشنگ بشه بعد عمل میبینه چقدر فک اش تابلو جلوعه باز می‌ره فک و درست می‌کنه یا هزار تا کار دیگه

بله دیگه آدم میاد بینی و عمل می‌کنه ک قشنگ بشه بعد عمل میبینه چقدر فک اش تابلو جلوعه باز می‌ره فک و ...

😅

قیمتش چجوریه؟ 

عزیزم من پک کامل ۱۰ تایی رو خریدم ۲۱ میلیون

البته امپول با دوز قویتر هم بود ۲۸ میلیون 

که خب من چون اولین بارم بود،نخاستم ریسک کنم و دز خیلی بالا بزنم

راستش من قبل از خریدنش ،خیلی رفتم پیجای مختلف   حتی اینجاگشتم،کسی نبود که بگه من پک  کامل رو تزریق کردم و نتیجه چی شد بالاخره

براهمین گفتم آب که از سر ما .گذشته، لااقل،آخرش رو هم بگم که توی تصمیم گیری شون کمک کنه 

راستش من قبل از خریدنش ،خیلی رفتم پیجای مختلف   حتی اینجاگشتم،کسی نبود که بگه من پک  کامل ...

مرسی عزیزم🤝🌹 دختر خوب و مهربان.  خدا خیرت بده واسه اون قلب مهربونت.  من هر کیو دیدم تزریق کرد جواب نداد. لطفا برامون تجربیاتت بگو سیو کردم تاپبکت فقط نرو لطفا باشه؟

فقط مامانم👩‍👧فرشته زميني

سلام بچه ها،من الان تقریبا سه هفته از تزریق پک کامل ۱۰ تایی م گذشته، همه ی موارد و اصول رو هم مو به مو رعایت کردم، از شرایط تزریق گرفته تاااا نخوردن چای و مصرف مرتب ضد افتاب و.‌‌‌‌....

ولی هییییچ تفاوتی ایجاد نشد

ضمنا من طی مصرف،توی پیجهای خارجی خوندم که حتی  اگه تاثیر هم کنه،چن هفته تا چن ماه نهایتا دوام داره،و باید مجددا تکرار شه😏که واقعا اصلا نمیصرفه

2706