2752
2734
مثل پسر منه ..شاید سال اول کاری به کسی نداشته باشه ..ولی نترس سال دیگه پرو میشه 😂 بزارش کلاس ورزشی ...

کلاس ک‌تو فکرشم.دلمم میخواد  تو خونه از لین ب بعد بزنمش ولی دستم‌نمیره . فقط حرص میخورم خطاشو میگیرم و اینا.خودمم ادم خیلی منطقیم و با حرف همیشه حل میکنم ن دعوا

کلاس ک‌تو فکرشم.دلمم میخواد  تو خونه از لین ب بعد بزنمش ولی دستم‌نمیره . فقط حرص میخورم خطاشو م ...

اصلاااااا نزن  زدن بدتر می‌کنه من گاهی هم زدم ولی ترسوو تر شدن بدتر شدن ...حالا جدید من دارم بخاطر بی ادبی که از مدرسه یاد گرفتن حرف بدی میزنن تنبیه مسولیت پذیری میدم اونم خوبه 

.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دقیق انگار داری در مورد پسر من حرف میزنی ،ژنتیکش اینجوری یا بخاطر بچه اول بودن ،امروز ازطرف مهدشون ر ...

ژنتیک و بچه اول .دوتا با هم .من خودمم اهل جنگ و دعوا نیستم‌.دقیق اینم میگه ولشکن بی ادبه.اینقدی هست ک موقعیت یکی دیگه رو ندارم وگرنه ب خاطر اینم شده میاوردم ک شایددستو پاشو جمع کنه. من ذله شدم از دنبالش افتادن.

عین پسر منه ..اینا خیلی ساده صاف دلسوز ..دوستدارن بیشتر دیگران راضی باشن تا خودشون .. آره اینا فقط ...

همبازیاش از سادگی و دلسوزیش استفاده میکنن. کل خوراکی هاشونو میده ب اونا در حالی ک اونا یک تیکه هم ب این نمیدن . اسباب بازیاشو میده راحت دائمم میپرسه اینو میخوای اومو میخوای ک از پیشش نرن.بعد تا میگم برین اسبتب بازیای دوستتو بیارین اونا میگن مامانمون اجازه نمیده‌.هر چی ب دخترم میگم تو هم بگو مامان منم اجازه نمیده حرف حالیش نیست ک نیست.

اصلاااااا نزن  زدن بدتر می‌کنه من گاهی هم زدم ولی ترسوو تر شدن بدتر شدن ...حالا جدید من دارم بخ ...

من جدیدا خیلی داد میزنم.یعنی روانیم‌میکنه ک داد میزنم. واقعا موندم با این بچه چ رفتاری کمم. هر چی توضیح میدم .با ارامش با دعوا  اون فقط خر خودشو سواره.

منم به پسرم گیر میدم دعواش میکنم مثلا دوستش میاد خونمون اسبازیشو باهم میشکنن یا باج دادنش ،الان فهمیدم از بس هی دعواش کردم ترسوتر شده باید با سیاست رفتار میکردم اینکه همش میگفتم چرا فلانی زدت تو نزدیش فقط تو دلش کینه میکاشتم دیدم یه بار که یکی زدش تا یک هفته خودخوری میکرد توذهنش و حرفاش میخواست بزنتش دیگه ولش کردم بنظرم کتکم بخوره کم کم ترسش میریزه قوی تر میشه در عوض دارم بهش غیر مستقیم تو قصه و بازی میگم که حقش و بگیره کسی اذیتش کرد به بزرگترش بگه،با دعوا کردنش و حرص خوردنت فقط اعتماد بنفسش از دست میره میشه خدای نکرده یه بچه استرسی

اگر هدفت ماه باشد، حتی اگر به آن نرسی؛ جایگاهت در میان ستارگان خواهد بود....