2733
2734
عنوان

خانم های ک لیزر انجام دادین میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 25 پست
نه قطع کردم . دکتر گفت نخور 

پس کی میشه ویتامین خورد 

آزادی معنی نداره،،،وقتی زندانی افکار خودتی...                      بعضی مواقع وقتی میگم آزادی.. مردم های جاهل: میخای لخت بیای بیرون؟ نه! میخام اختیار داشته باشم حق انتخاب، حق اظهار نظر، حقوق طبیعی خودم ک لازم نباشه از یه نر بگیرم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعد از اینکه جلسات لیزر تموم شد  اگه بخورین خودتون متوجه میشین ک لیزر رفتنه بی فایده شده

جلسات لیزر تموم نمیشه 

باید هرسال دو بار برا شارژ بری

آزادی معنی نداره،،،وقتی زندانی افکار خودتی...                      بعضی مواقع وقتی میگم آزادی.. مردم های جاهل: میخای لخت بیای بیرون؟ نه! میخام اختیار داشته باشم حق انتخاب، حق اظهار نظر، حقوق طبیعی خودم ک لازم نباشه از یه نر بگیرم.
از روغن هایی که برای تقویت مو و رشد مو خوبه استفاده کنید

کلا اگه ویتامین ب و زینک مصرف نکنم ضعف بدن و احساس خستگی میکنم

پس کی میشه ویتامین خورد 

فکر کنم پایان دوره بشه 

پائولو کوئیلو:این که بدانی در راه درستی هستی یک چیز است،و این که فکر کنی راه درست فقط همین است یک چیز دیگر...ماهرگز نمی توانیم درباره‌ی زندگی دیگران قضاوت کنیم، هرکس رنج ها و چشم پوشی های خودش را دارد!💚منو توی تاپیک های مذهبی ،ختم، چهله و دعا تگ کنید💚اگر سوالی در زمینه های زبان انگلیسی و مهاجرت داشتید بپرسید خوشحال میشم اگر بتونم کمکتون کنم💚کارل پوپر:اگر چه در دانش کمی که داریم با یکدیگر متفاوتیم اما در نادانی بی نهایت‌مان همه باهم برابریم💚
فکر کنم پایان دوره بشه 

میگن لیزر باید برا شارژ هم بری هر سال 😕

فولیک اسید هم میشه بخورم یا ن

میگن لیزر باید برا شارژ هم بری هر سال 😕 فولیک اسید هم میشه بخورم یا ن

نمی‌دونم بخدا 

پائولو کوئیلو:این که بدانی در راه درستی هستی یک چیز است،و این که فکر کنی راه درست فقط همین است یک چیز دیگر...ماهرگز نمی توانیم درباره‌ی زندگی دیگران قضاوت کنیم، هرکس رنج ها و چشم پوشی های خودش را دارد!💚منو توی تاپیک های مذهبی ،ختم، چهله و دعا تگ کنید💚اگر سوالی در زمینه های زبان انگلیسی و مهاجرت داشتید بپرسید خوشحال میشم اگر بتونم کمکتون کنم💚کارل پوپر:اگر چه در دانش کمی که داریم با یکدیگر متفاوتیم اما در نادانی بی نهایت‌مان همه باهم برابریم💚
الان من ۸ جلسه لیزرم تموم شده و رفتم تو دوره شارژ ، میتونم بخورم؟

از جایی که میرین برای لیزر سوال کنید 

بمن گفته بودن تا آخر دوره نباید ویتامین بخوری 

من به آخر دوره نرسیدم، بعد 9 جلسه دیگه نرفتم 

میشه برای سلامتی امام زمان یه صلوات بفرستی 🌼