2733
2734
همین سرماخوردگی و مریضی بچه رو گرفته بود انگاری همش سرفه میکرد بچه هرچی دکتر بردن های گفتن هیچی نیس ...

اخی عزیزم🥺🥺🥺🥺

گریه ام گرفت.

خدایا خودت کمکشون کن🙏

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️

همه چیز دست خداست

پسرمن بخاطر ناررس بودنش یکماه بستری بود.دکترا ازش قطع امید کرده بوده ریه اش رو که ساکشن میدادن پراز آب خون بود من توی سطل میدیدم.چقدر رفتم و پشت شیشه نگاهش کردم.خدا معجزه کرد.انشالله برای شما هم اتفاق بیفته معجزه خدا

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همه چیز دست خداست پسرمن بخاطر ناررس بودنش یکماه بستری بود.دکترا ازش قطع امید کرده بوده ریه اش رو که ...

آره همه چیز دست خداست و منم امیدوارم که انشاءالله خدا کمکشون می‌کنه 🫀❤️

@لاوین_هستم    عزیزم تاپیکاتون قفل بود 

بعد نمی‌خواستم تاپیک اون کاربر به حاشیه بره گفتم اینجا سوالاتم ازتون بپرسم 🙏

سال اول رفتید سرکار ؟ چند سالتونه 

من شنیدم پرستارها دیگه قراردادی ان رسمی نمیکنن

@لاوین_هستم    عزیزم تاپیکاتون قفل بود  بعد نمی‌خواستم تاپیک اون کاربر به حاشیه بر ...

من از ۱۷ سالگی اول تکنسین داروخانه بودم 

بعدش از طریق ی بنده خدایی حالا .....

رفتم سرکار و رسمی شدم 

دوره دیدم در اصل 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
اهان ، چند سالتونه ؟  پس از طریق دانشگاه و ابنا نرفتید ؟

خییییر

نزدیک ۲۱

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
ببخشید عزیرم تقریبا همسن منید ولی خب چطوری بدون دانشگاه و اینا و تو این سن کم رسمی شدید 😶😶❤️ چون ب ...

گفتم ک بماند....

من همین الانش از خیلی دکترا خیلی چیزا بیشتر میدونم 

من کلا از طرف ی شخص رفتم و وارد شدم 

موفق باشید عزیزم 😘😘🥰

مرسی همچین گلم