2733
2734
عنوان

اگر با شخصی وارد رابطه بشین و بفهمین افسرده اس چیکار میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 42 پست
والا بنظرم باید از کسی که افسرده هس دوری کنی شاید اوایل متوجه نشی ولی کم کم خودتم دیدگاهت نسبت به زن ...

آره اینم باباش افسرده اس ولی خیلی پسر خوبیه و خیلی کارها برای من کرده عذاب وجدان دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب بهش میگم هروقت قصدشو داشتی بیا  چون نمیتونم منتظر تا بینیم آیا قصدشو پیدامیکنه آقا یا نه&nb ...

اتفاقا پارسال ازیه نفر خوشم میومد افسردگی داشت 

بعدا فهمیدم ازسر ترحم دلم میخواد بهش کمک کنم 

زنگ زدم به یه روانشناس گفت اشتباه داری میکنی، گفت تومسئول نیستی دوروز دیگه وابسته میشی حالا بیان درستش کن

امامن بازم دوست داشتم بهش کمک کن، یعنی الانم بتونم میکنم اما نه به عنوان دوست دختر وپارتنر

دوست داره بمیره خیلی غمگینه گاهی بغض میکنه باباش هم افسردگی داره 

چه بد

اما افسردگی چیزیه که واسه هرکسی ممکنه پیش بیاد

به نظرم کسی که نتونه تو همچین شرایطی که اونقدرم حاد نیست کنار کسی که دوسش داره باشه همون بهتر از زندگیش بره بیرون نمیشه که فقط تو حال خوب کنارش باشی و موقعی که حالش بده به فکر جدا شدن بیوفتی این اسمش دوست داشتن نیست

اما اینکه میگه نمیخواد ازدواج کنه بحثش جداست

«اگر من از تاریکی هایم‌ بگویم،باز هم جوری نگاهم می‌کنی که انگار خورشیدم؟»
اتفاقا اومد تو رابطه اولی عالی بود بعد حالش خیلی بدتر شد

میدونی چرا افسرده ست؟

ممکنه بخاطر جدایی از کسی اینجوری شده باشه؟

حس کردم قبلا به کسی علاقه داشته و اونم ولش کرده و برای همین اینجوری شده

با شما که وارد رابطه شده اوایل حس خوبی داشته ولی بعدش ترس از رها شدن پیدا کرده

نمیدونم چرا حسم اینو میگه

برای توی سایت ول چرخیدن😎برای دکمه حذفیدن😬برای کاربریم‌کاربریت کاربرامون✊️برای تعلیقی ها که‌جون میدن👎برای لایک و پست و تاپیک‌و تعلیقی/برای حسرتای پر،بازدیدی/برای حلیم با نمک یا شکر،جنگ و دعوا/برای تاپیک‌های منشوری/برای کاربرای مرد وجنگ و دعوا/برای بچه‌مچه های کنکوری/برای کاربری و احتمال انقزاضش/برای کاربرای پر نفوذی/برای شوهر و عوق،خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه ادامش/برای روزهای خوب قبل ازدواج و/برای نی نی یار و اخلاق فوق العاده اش😈/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای کاربری که‌ناحق بیصدا شد/برای باردارای پا به مامون/برای باربی ها و‌مانکنامون/برای تپل های مهربونو/برای ساقیم ساقی ات ساقیامون/برای شام و‌ناهارا چی دارین/و‌جمله یه بچه دیگه بیارین/برای دغدغه سمی که دارین/برای جمله لول ندارین/برای دعواهای قوم و خویشی/برای داستانای دروغین/برای تو دوغت رو بنوشو/طرفدار نوشابه یا که دوغین؟/برای پست های طوماری/برای تاپیک ماورایی/برای حرفهای سیاسی/برای کاربرای احساسی/برای سیزده ساله بچه دار و/برای مادرای خانه دار و/برای استقلال زنامون/برای مدال گزارش زنامون/برای تموم روشن فکریامون/برای اعتراض های بیصدامون/برای سارا و ممدامون/برای فریاد بیصدامون/برای وقیح و کار ناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای کاربرای گیسو‌کمندو/برای خوشگلای ابرو کمندش/برای خنده های گهگداری/برای جمله دغدغه ست تو داری/برای اینکه تاپیک‌زدن نداره/برای کاربری که غصه داره/برای عقاید و فرق و جنجال/برای شوخی ها و‌کاربرای بیمار/برای ممدی که پوششش دخترونه ست/برای جغدهای شب بیدار/برای لذت ،تاپیک ممنوعه/برای ناخنی که‌پر ز گیسه/برای کاربریم کاربریت کاربرامون/برای طرز فکر دوران سلجوقه/برای هانده ایی که شبیه اش زیاده/برای زود باور های ساده/برای کاربرای علم و غیب دارُ/برای کاربرای خان زاده😃
آره اینم باباش افسرده اس ولی خیلی پسر خوبیه و خیلی کارها برای من کرده عذاب وجدان دارم 

والا دوست منم خوب بود ولی چه فایده که حال روحی من یه سال داغون شد اصلا چه کاری میتونه باارزش تر از حال روحی آدم باشه 

اگه فکر میکنی میتونی حالش رو خوب کنی فقط خودتو گول زدی چون مطمعن باش بعد از مدتی که رابطتتون جدی شد و باهم بحث اینا کردین حالش بدتر میشه چون این فرد باید خودش حالش رو خوب کنه و از اونجایی که من میدونم افسردگی چیزیه که اکثرا با آدما میمونه

خدایا خودت کمک کن 🩵 | می‌دونی دیسیپلین چیه؟ وقتیه که خسته ای و می‌خوای ساعتتو خاموش کنی و بگیری بخوابی؛ اما بلند می‌‌شی و هرکاری که لازمه رو انجام می‌دی بعد میخوابی.دیسیپلین وقتیه که تو کاری رو که براش حس و حال نداری و توان انجامشو نداری، ولی باید انجام بدی رو هر طور شده انجام می‌دی. پس بعداً می‌تونی هرچیزی رو از زندگی می‌خوای به دست بیاری. دیسیپلین بزرگ ترین راز  برای رسیدن به هدفه. دنبال انگیزه نباش،دیسیپلین داشته باش.💪💚 | من اینجا ریشه در خاکم،من اینجا عاشق این خاک اگر آلوده یا پاکم،من اینجا تا نفس باقیست می مانم،من از اینجا چه می خواهم، نمی دانم،امید روشنایی گر چه در این تیره گی ها نیست،من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم،من اینجا روزی آخر از دل این خاک با دست تهی،گل بر می افشانم،من اینجا روزی آخر از سِتیغ کوه چون خورشید،سرود فتح می خوانم،و می دانم.تو روزی باز خواهی گشت🤎 | زیر مجموعه ی خودم هستم/مثل مجموعه ای که سخت تهی ست/در سرم فکر کاشتن دارم/گرچه باغ من از درخت تهی ست/عشق آهوی تیزپا شد و من/ببر بی حرکت پتوهایم/خشمگین نیستم که تا امروز/نرسیدم به آرزوهایم/نرسیدن رسیدن محض است/آبزی آب را نمی بیند/هرکه در ماه زندگی بکند/رنگ مهتاب را نمی بیند/دوری و دوستی حکایت ماست/غیر از این هرچه هست در هوس است/پای احساس در میان باشد/انتخاب پرنده ها قفس است/وسعت کوچک رهایی را/از نگاه اسیر باید دید/کوه در رشته کوه بسیار است/کوه را در کویر باید دید/گرچه باغ من از درخت تهی ست/در سرم فکر کاشتن دارم/شعر را، عشق را، مکاشفه را/همه را از نداشتن دارم...💛یاسر قنبرلو
اتفاقا پارسال ازیه نفر خوشم میومد افسردگی داشت  بعدا فهمیدم ازسر ترحم دلم میخواد بهش کمک کنم&n ...

بهترین حرفو بهت زده نابود میشی بعد اینکه متوجه میشی تو تاحدی میتونی کمک کنی خیلی وقتا اینقدر فشار روشون حالشون با هیچی خوب نمیشه یهو غیب میشع و فقط وقت و احساست هدر میده 

میدونی چرا افسرده ست؟ ممکنه بخاطر جدایی از کسی اینجوری شده باشه؟ حس کردم قبلا به کسی علاقه داشته و ...

نه قبلا عاشق نشده میگه تو اولین عشق هستی و حس رها شدگیم داره میترسه ولی مشکلش ژنتیکیه افسرده هست باباشم اینجوره

خودت کاملی الان؟

بحث کامل بودن یا ناقص بودن نیست بحث اینه که افسردگی خیلی خیلی پیچیده ست طرف الان به درمانگر و تراپیست نیاز داره تازه جلسه های افسردگی هم خیلی طولانی و نیازمند تلاش خود فرد هست استارتر اگه شخص خیلی قوی ای هستش میتونه کنارش باشه در غیر اون صورت تمامش کنه  بهتره 

فرزند ادب باش نه فرزند پدر/ فرزند ادب زنده کند نام پدر 🩵
چه بد اما افسردگی چیزیه که واسه هرکسی ممکنه پیش بیاد به نظرم کسی که نتونه تو همچین شرایطی که اونقد ...

تو حاضری وقتو احساستو بزاری واسه کسی که معلوم نیست قصد ازدواج داره یا نداره؟؟

تو حاضری وقتو احساستو بزاری واسه کسی که معلوم نیست قصد ازدواج داره یا نداره؟؟

منم گفتم که اگه قصد ازدواج نداره کات کن

ولی اگه قصد ازدواج داره و همه چیش خوبه فقط مشکلش افسردگیه یکم بیشتر فکر کن که بعد پشیمون نشب

«اگر من از تاریکی هایم‌ بگویم،باز هم جوری نگاهم می‌کنی که انگار خورشیدم؟»
بهترین حرفو بهت زده نابود میشی بعد اینکه متوجه میشی تو تاحدی میتونی کمک کنی خیلی وقتا اینقدر فشار رو ...

آره تازه خصوصا که از زمین تا آسمونم باهم فرق داشتیم حتی اون سنی بود من شیعه🤦

نمیدونم بعدازاون اتفاق هم خداکاری کرددیگه ندیدمش