2752
2734
ترامپولین خریدم کفش خریدم اسبلب بازی واسه پرندم خریدم حقوق‌میگیرم و یه سری چیزا ک لازم دارم میخرم

ترامپولین چند 

بچه داری؟

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
موقع بحث ریپلای نمیخونم دیگه🤣😘🖐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

صبح رفتم یکم لوازم آرایشی گرفتم دوسالی بود نخریده بودم ینی زیادارایش نمیکردم گاهی وقتا یه مدادمشکی ...

منم هفته پیش بعدازچندین سال چندقلم لوازم ارایشی خریدم.خیییییییلی چسبید.  

........

حقوقمو میریزن 😍

شاید رفتیم گاز خریدیم😍

یه بار عکس یه آقایی رو گذاشتم تو سایت و ازش بد گفتم ولی بعد فهمبدم من حقیقت رو نمبدونستم خذایا منو ببخش قصد قصاوت کردن بنده ات رو نداشتم....                دوستای گلم حلال کنبد اگه جایی باهم بحثمون شد شما همت عزیزای دل منید                                             امام حسین جونم من آدم بدی ولی دلیل نمیشه دوستتون نداشته باشم🥲 دیگع کاربریم رو چک نمیکنم
واسه منم  همه تقریبا" مخالفن ولی بالاخره تونستم حرفمو پیش ببرم

ببین من از عمل خیلی میترسم دماغم خوب بود ،با ضربه فکر کنم شکسته از داخل کامل کجه از بیرونم قوز پیدا کرده ،نمی دونم چطور راضیش کنم از دماغم راضی نیستم😞

منم هفته پیش بعدازچندین سال چندقلم لوازم ارایشی خریدم.خیییییییلی چسبید.    

ینی تا دوسال پیش مدام ارایش داشتم وتندتند میخریدم این دوسال طلسم شدم انگار همینجورز وسایلام موندو خراب شدن حسوحال صفر خیلی بده واقعا ادم چیزی بخره استفاده نکنه 

ایشالابه خوشی استفاده کنی

@niniyar_3     @niniyar_2     @niniyar_5     میشه لطفا از تع ...

باز شد

برای حذف تاپیک ۱ مورد  لینک خصوصی رو به پی وی (پیام خصوصی) niniyar_1 ارسال کنید