2733
2734
عنوان

خیانت سابق

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 24 پست
وا😐 عزیزم این هوچی بازیا چیه! اولا مگه دختره یه طرفه اینکارو کرده که بخواد کتک بخوره؟ بنظرم کلاس و ...

همون تو سکوت جفتشونو دست مالی میکنم 😁 میام دختره رو از موهاش میکشم میارمش پیش نامزدم میگمش بیا عشق کثیف سابقت که گاهی بخاطر این عذاب وجدان می‌گرفتی می‌گفتی وای عشقم من یکاری کردم عذاب وجدان دارم بعد بهم گفتی که با این حرف میزدی حالا هم تحویل بگیر از وقت من می‌گرفتی میدادی ب این بعد شوهرمو هم میارم خونه تو دهنش میزنم 

خیلی عصبیم خیلی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

همون تو سکوت جفتشونو دست مالی میکنم 😁 میام دختره رو از موهاش میکشم میارمش پیش نامزدم میگمش بیا عشق ...

اره اونام وا میستن تو جکی جان بازی در بیاری😂 نمیدونم من طرفدار خشونت نیستم عزیزم سوال پرسیدی ولی خودت بیشتر از همه راهکار داری😅

عزیزم  نامزد یعنی شیش ساله عقدی؟ حالا که زیر یه سقف نرفته اینطور میکنه بعدها برید زیر یه سقف چ ...

نه نامزدیم فقط 

بدبختی با هیچ دختری نبوده ولی نمی‌دونم چرا با این بوده🫤 فقط هم همین بعد چقد هم رشته دختره

اره اونام وا میستن تو جکی جان بازی در بیاری😂 نمیدونم من طرفدار خشونت نیستم عزیزم سوال پرسیدی ولی خو ...

جکی جان بازی زیاد درآوردم که میدونم باز میتونم دربیارم 😂💔

خیلی پیش اومده نامزدمو بزنم ، ولی دختره رو مطمنم هیچ غلطی نمیکنه چون می‌ترسه لوش بدم چون مدرک دارم ازش، دختره تا ناف منم نمی‌رسه 

اره اونام وا میستن تو جکی جان بازی در بیاری😂 نمیدونم من طرفدار خشونت نیستم عزیزم سوال پرسیدی ولی خو ...

اعصابم خورده نمی‌دونم چیکار کنم تحمل ندارم تا یه ماه صبر کنم تا نامزدم بیاد 

همین کارو میکنم تو تمام خدمتش خون تو دلش میکنم ، بدبختی دختره زده بلاکش کرده😂😂 عوضی ترسیده، می‌ترس ...

تو کاری بااون دختره نداشته باش شاید یه روز بخواد بلاکش کنه یه روزم بخواد بهش پیام بده تو اتمام حجتتو با نامزدت بکن 

حسابی اذیتش کن یه جور رفتار کن  که جدی جدی باورش بشه از دستت داده ترس بیفته به جونش بعد ک ب غلط کردن افتاد براش شرط وشروط بذار 

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍