2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی چی یه توضیحی میدی؟ مگه مادرش حقوق نداره خونه نداره؟ شرایط مادرش چجوره شرایط شما چجوره 

هرردز گوشت میخورن

ما دوماهه نخوردیم . چقد دلم کتلت میخواد🙃

حقوق مون یکیه  

منتها  اونا خرجی ندارن

چ کنم  خرج کنم؟

بله فکرکن داری نفقه مهریه و هر حقوقی که شرعی وقانونی برات هست استفاده میکنی 

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2731
هیچی نداشت  و نداره اره

شوهر منم تقریبا اینجوریه‌

من خودم دلم میسوزه زیاد خرج نمیکنم ازش بخوام خیلی جاها خرج میکنه 

ولی میبینم اهل جمع کردن نیست الان سعی میکنم بیشتر خرج کنم. ولی بازم ته دلم میسوزه و مراعات میکنم

هرردز گوشت میخورن ما دوماهه نخوردیم . چقد دلم کتلت میخواد🙃 حقوق مون یکیه   منتها  اونا ...

یعنی که درامد ندارن بعد شوهرت کل درامدش میده مادرش بعد تو هیچی نداری این‌واقعا بی انصافیه مرد وقتی ازدواج میکنه الویت باید زنش باش ولی اگه پدرو مادرش تو تنگنا باشن دیگه خب حالا نمیتونه بزاره تو کوچه بمونن مجبوره ی ذره اگه دستش بازه کمک کنه اونم نه فقط یه بچه مثلا همه بچه ها هرکدوم ی ذره بالاخره نمیشه بزاریشون تو کوچه 

2740

اگه وسیله ای خونه نداری قسطی بخر که مجبور بشه قسط بده فکر میکنی گوش نمیده 

چند بار تو خونه هی بگو فلان چیزو ندارم لازمم  چند روزی یه بار تکرار کن تو ذهنش میمونه بلاخره تو فکر خریدش میفته