2752
2734
عنوان

نامزدعقدیم . همسرم اصرار داره بش اوکی بدم میگه فقط یه بار🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 769 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پس دیگه چرا عقد کردید؟!! نامزد می موندید تا شرایط عروسی و شروع زندگی مشترک براتون فراهم بشه

خو نمیشه تا دوسال ب یه انگشتر تعهد داشت دوره زمونه تغییر کرده هر چی ممکنه پیش بیاد

هیچ آثار و شواهدی از بلوغ عقلی نمی بینم

به بلوغ عقلی نیس جانم موضوع اینه که نفقه همسر از زمان عقد جاری میشه و حق زنه ولی اکثر دخترها تو دوره عقد یا خودشون کار میکنن یا پدراشون مصارف دختراشون رو میدن که البته پدرا منتی نمبزارن سر دخترشون ، ولی شوهر عقدی که مثلا شوهره هم راحته نه نفقه ای نه حمایتی تازه ازت به سرویسی هم میخاد . شما میگی اوکی بده شوهرته 😀😀 روشن فکر باشید ولی با قوانین دینی که تو جامعه باهاش روبرویین

[QUOTE=337041981]خو نمیشه تا دوسال ب یه انگشتر تعهد داشت دوره زمونه تغییر کرده هر چی ممکنه پیش بیاد[/QUOT

بالاخره باید یکی رو قبول داشته باشید

یا تعهد اخلاقی داشته باشید

یا اگر عقد می کنید دیگه طرف مقابل رو به عنوان همسر شرعی و قانونی قبول کنید

نمیشه که همه چی مطابق نظر شما پیش بره. باید خواسته های ایشون رو هم در نظر بگیرید

اگه هم میگین اوکیه همسرته هر چی میخاد در اختیارش بذار اونم باید هر چی من احتیاجمه در اختیارم بذاره و تامینم کنه و نگه ندارم و... هر کی وظیفه ای داره در قبال همسرش

من یکیو میشناختم شوهرش تو نامزدی براش هزینه ای مصرف نکرد و تو عقد ببخشید عشق و حالشو کرد دخترم با همین طرز فکر شما بکارتشو از دست داد و بعدم شوهرش سر سال نرسیده ازش خدافظی کرد گفت نمیتونم خوشبختت کنم من فلانم من اعتیاد دارم وووو بعدم جدا شدند از هم