2752
2734
عنوان

در طول روز با چی ضد آفتابمو پاک کنم که پوستم آسیب نبینه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 29 پست
با تونر و پد سکه ای  ولی ضد افتاب پاک نکن 😐 چرا پاکش میکنی میگن در طول روز سر دوساعت باید ضدا ...

من برای نماز پاک میکنم 

حس میکنم پد سکه ای زمخته پوستم آسیب میبینه 

پاکش نکن، روی خودش تمدید کن، فقط با یه دستمال چربی پوستتو بگیر با ضربه زدن، بعد دستتو بشور و ضدافتابتو با دست تمیز تمدید کن

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میسلار واتر فکر کردی چیه نود درصدش ابه چیز خطرناکی نیست اصلا حتما بعدش آبرسان نمی‌زنی 

بعد پاک کردن پوست آبرسان بزن حتما 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣

با تونر پاک کن بعد از صابون گوگرد استفاده کن البته اگه جوش داری استفاده کن  یا میتونی فوم بگیری برای صورت .صابون برای صورت خوب نیست ولی اگه جوش داری از صابون گوگرد استفاده کن

از فیس کاش هم میتونی استفاده کنی ‌. اگه پوستت حساسه استفاده نکن 

بعد اینکه برای استفاده ی روزانه سعی کن پنکیک بزنی من رفتم دکتر گفت نباید ضد آفتاب رنگی بزنی برای استفاده ی روزانه

من‌خیلی راضیم از وقتی که پنکیک استفاده می کنم کلا پنکیک سبکه مثل ضد آفتاب چربی نداره به منافذ صورت آسیب نمیزنه 

2731
اطلاعاتی درمورد تونر ندارم کامل کرم رو از پوستم پاک میکنه؟؟ و اینکه اونم باید با پد استفاده کرد ؟

تونر واسه کنترل پی اچ پوسته و تا اونجایی که من میدونم تاثیری روی پاک کردن صورت نداره.

با دستمال مرطوب پاک کن بعد با اب بشور صورتتو 

چون شنیدم چه با میسلار چه با دستمال مرطوب بهتره بعدش صورتد آب هم زد 

اگر ضد افتابت رنگی نیست که فکر کنم میتونی روی همون تمدید کنی،تعریف ضد افتاب فلوییدی مای رو خیلی شنیدم

و اینکه میسلار میزنی باید بعدش حتما اب بخوره پوستت میسلار نباید روی پوست بمونه باید با اب یا اب و شوینده پوستتو بشوری بعد استفاده ازش. 

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
2740
من برای نماز پاک میکنم  حس میکنم پد سکه ای زمخته پوستم آسیب میبینه

پس بشوری بهتره بعد شستنم حتما ابرسان بزن ک پوستت خشک نشه

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …

این ات و آشغال ها ر به پوست نزنید   میسلار بیسلار تونر....    ضد آفتاب رو با شوینده مخصوص صورت بشور همین بعد آبرسان بزن. 

ضد آفتاب نباید رو پوست بمونه باید هر دو ساعت پاک شه

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
تونر دقیقا برای چیه ؟؟

تونر مثلا مدعی اینه که پی اچ پوست رو تنظیم میکنه و مابقی ذرات ارایش و الودگی پوست که توی مرحله شست و شوی صورت از صورت پاک نشدن رو پاک میکنه و پوست رو برای محصولات بعدی که میخوای روش بزنی اماده میکنه.

ولی من باهاش مخالفم. چونکه اکثریت شوینده های حال حاضر دیگه پوست رو قلیایی نمیکنن و مناسب با پی اچ پوست هستن و پی اچ رو تغییر نمیدنن که ما بخوایم تونر بزنیم. مگراینکه یکی با صابون صورتشو بشوره اونوقت چون زیادی قلیاییه نیاز به یه چیز اسیدی و الکلی داره تا پی اچ پوستش برگرده سرجاش

و اینکه اگه میسلار واتر و شوینده استفاده کنی پوستت به اندازه ی کافی تمیز میشه، اگه از این دوتا استفاده میکنیو هنوز بازم پوستت الودگی روش میمونه یعنی از شوینده ی خوبی استفاده نمیکنیو گربه شور میکنی. وقتی شویندت و میسلارت خوب باشه تونر یا یه محصول مثل تونر نیاز نیست چون الودگی ای دیگه باقی نمیمونه.

و اینکه پوست بعد شست و شو همینجوریشم اماده ی پذیرفتن محصولات سرمی و کرمی هست، نیازی نیست تونر اماده اش کنه!

کلا تونر یه محصول بی فایده و چرته.

کسایی که دوستش دارن برای اینه که پوستشون جوش داره و چون توی تونر ها اکتیوای ضدجوش یا الکل هست جوشاشون با تونر کنترل شده. یا ادمایین که هرچقدر روتین طولانی تر باشه بیشتر حس خوب و تمیزی میگیرن برای همین راضین. وگرنه عملا تونر کاری براشون نمیکنه.

تونر مثلا مدعی اینه که پی اچ پوست رو تنظیم میکنه و مابقی ذرات ارایش و الودگی پوست که توی مرحله شست و ...

ممنون از نظرت آخه خواهرم یکی خرید گفت خیلی خوبه قیمتش هم زیاد گرون نبود ۸۰تومن  ب منم گفت بخر ولی میترسم بخرم 

چون کلا زیاد اهل آرایشم نیستم .گفتم بدونم خاصیت اصلیش چیه