2752
2734
عنوان

اینو براش بفرستم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 175 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من آقا هستم. دانا چون طبله ی عطار است،خاموش و هنر نمای... الان هیچ چیز بهتر از سکوت نیست.

با سکوت هیچی متوجه نمیشه میخوام یجوری بشه که یا کلا تموم بشه یا بهتر بشه این اوضاع.

چی بهش باید بگم.

تا خدا هست دلیلی برای نا امیدی نیست...
2731

من که میفرستم حتی برای همسرم وقتی بهم کم محلی میکنه...مردهارو تا نگی متوجه هیچی نیستن متاسفانه

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400 20اردیبهشت75.60  هدف اول70هدف دوم65
من که میفرستم حتی برای همسرم وقتی بهم کم محلی میکنه...مردهارو تا نگی متوجه هیچی نیستن متاسفانه

ولی من قبلا بهش گفتم

و باز یکی دو روز خوب شده دوباره همین منوال

تا خدا هست دلیلی برای نا امیدی نیست...
با سکوت هیچی متوجه نمیشه میخوام یجوری بشه که یا کلا تموم بشه یا بهتر بشه این اوضاع. چی بهش باید بگم ...

میدونم که احتمالا هیچی متوجه نمیشه. 

لازمه ی دوست داشتن،توجه به معشوقه.

اگه خوابه،بذار خواب بمونه.

ولی من قبلا بهش گفتم و باز یکی دو روز خوب شده دوباره همین منوال

اره بابا همینن

من که9ساله دارم میگم ولی کو گوش شنوا

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400 20اردیبهشت75.60  هدف اول70هدف دوم65