2752
2734
عنوان

بیایین خانم ها لطفاً واجبه

| مشاهده متن کامل بحث + 125 بازدید | 23 پست

بنظرن هرکسی باید خود واقعیشو نشون بده الان ی سری مسائل رو لاپوشونی کنید هم خودتونو اذیت کردین هم طرف بعدا متوجه بشه بدمیشه 

🌹برای خوب شدن زندگی مشترکم صلواتی بفرستید🌹   ❤  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه سوال اگه انگشتر مادرته.نامزدت چرا تو رو میکشه؟

اینکه دوست ندارم بفروشیم میگه شاید ب مشکل بدی برخوردین نگهش دارین ب من گفته نزار بفروشه مامانت 

نه انگشتر مامانم قدیمی

پس به نامزدت چه ربطی داره؟که تو تاپیک عنوان کردی

اون دیگه تصمیم مادرته میخواد بفروشه نفروشه

اگر مساله جهیزیه ایناست برو سرکار خرجتو دربیار و وام ازدواج بگیر جهیزیه بخر

اینکه دوست ندارم بفروشیم میگه شاید ب مشکل بدی برخوردین نگهش دارین ب من گفته نزار بفروشه مامانت 

اصلا این موضوع به نامزدت ربطی نداشت...چرا بهش گفتی.با اینکارت خانوادتوکوچیک کردی

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
بنظرن هرکسی باید خود واقعیشو نشون بده الان ی سری مسائل رو لاپوشونی کنید هم خودتونو اذیت کردین هم طرف ...

ببخشید من اشتباهی بجای استارتر به شما پیام دادم

شما جواب دادید..فکر کردم شما استارتر هستید😅

پس به نامزدت چه ربطی داره؟که تو تاپیک عنوان کردی اون دیگه تصمیم مادرته میخواد بفروشه نفروشه اگر مس ...

نه بحث جهیزیه نیست بحث خرج خونست فق همین 

از اینور هم میگم ب نامزدم بزار ی کاری پیدا کنم برم اجازه نمیده موندم اصلا اگه برم سرکار میتونم هم خرج خونمون رو بدم هم وام رو واریز کنم اقساطشو 

ببخشید من اشتباهی بجای استارتر به شما پیام دادم شما جواب دادید..فکر کردم شما استارتر هستید😅

😁

🌹برای خوب شدن زندگی مشترکم صلواتی بفرستید🌹   ❤  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤