2733
2734
من هرچی عیدی و ...ا مامانم اینا میدن نشوندشوعرم ندادم امسال دادم خواهرم سکه پارسیان خرید گذاشتم خون ...

منم هدیه های مامانم اینارو دادم یه زنجیرطلاگرفتم جلوی برادرشوهرم ایناآویزون گردنم کردن. مال من چون شوهرم ازموقع نامزدی هرچی طلاگرفته بودازم گرفت حتی حلقه ازدواجم وگوشواره هارو  دیگه مطمعنم برادرشوهرم به شوهرم گفته حقی روطلایی که اوناگرفتن نداری واسه همین شوهرم اصلا عیدنپرسیدزنجیرت کجاست گردنت هست نیست ... خیلی دلموسره طلاهاشیکوندن ازخداخواستم هرچی میده به خودم بده خودم طلابگیرم چون هیچ وقت شدهرم نه طلامیگیره اگرم بگیره نمیزاره دستم بمونه  دیگه ازخداخواستم ب خودم بده هرچی میده

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من هرچی عیدی و ...ا مامانم اینا میدن نشوندشوعرم ندادم امسال دادم خواهرم سکه پارسیان خرید گذاشتم خون ...

واسه سیسمونی هم به مادرم وبرادرم گفتم هیچی حتی یه حوله هم نگیرید شوهرم لیاقت لطف و کمک کردن نداره بهتون وقتی بی احترامی میکنه بزاریدجونش دربیادجای اینکه خرج جاریم وبچه ش بکنه  واسه بچه ی خودشم ک.ونش جربخوره خودش سیسمونی بخره ،عوضش گفتم واسه من طلابگیرین گفتن واسه دخترتم گوشواره میگیریم گفتم اونارم شوهرم اونوقت مطعلق به خودش میدونف میبره میفروشه اون به زنوبچه ش بی رحمه واسه خودم بگیرید هرچی میگیرید  خودش واسه بچه ش بخره گوشواره‌شو.

حالا نمیدونم مامانم اینام بخرن واسم یانخرن وضع مالیشونم اصلا خوب نیست خدایی.میترسم حالا ک گفتم چیزی نخرید واسه خودمم بگن نداریم نخرن😓

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه سیسمونی هم به مادرم وبرادرم گفتم هیچی حتی یه حوله هم نگیرید شوهرم لیاقت لطف و کمک کردن نداره به ...

بهترین کار رو کردی

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
شوهرت نگفت چرا مامانتینا عیدی ندادن بهت؟

یه تیشرت مامانم داده بود بهم گفتم اونو عیدی دادن

کلا قدر دان نیس چه یه شور ت بدن چه طلا بدن

پس همون بهتر که بگم یه تیشرت دادن 

آخه پول هم که میدن ازم میگیره برمیداره واسه خودش

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
سکه پارسیان اجرت داره یانه؟

من ۲ ۳ ماه پیش دوتا سکه پارسیان ۲۰۰ سوت خریدم دونه ای ۵۰۰ تومن 

الان دوتاش شده ۱میلیونو ۷۰۰

میشه دعام کنین امسال بابام راضی بشه به عشقم برسم؟🥺❤️