2733
2734
عنوان

ایده سورپرایز روز معلم

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 40 پست
بنظرتون بفرستم یا نه؟ هر معلمی با روش خودش تدریس میکنه میترسم گیج بشه  و مادرای دیگه هم گفتن د ...

اره عزیزم کلاس اول مهم ، چندروز بفرست اگر دیدی مفید نیست خودت تو خونه باهاش کار کن مخصوصا که می گید کتاب ها تموم شده اگر مفید نبود خونه کار کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخبر من کلاس نهمه هیچکس تا حالا از این پولا نگرفته اصلا شهر ما هیچکس نمیگیره نمیدونم چه رسمیه شهرهای ...

مادرا خودشونو سر ده بیستومن  کشتن همدیگه رو از پشت گوشی خوردن 

اخرشم همه دادن این پولو شانس بچهامونم معلم خیللللی بیماره و ممکنه نیاد دیگه

جشنشونم نمیگیرن

2731
مادرا خودشونو سر ده بیستومن  کشتن همدیگه رو از پشت گوشی خوردن  اخرشم همه دادن این پولو شا ...

بفرست تواون کلاساخودتم توخونه کارکن شایدحالش خوب شد

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
بفرست تواون کلاساخودتم توخونه کارکن شایدحالش خوب شد

بخدا خیلی ناراحتم برا معلمه بهترین بود تو مدرسه 

انشالله زودی خوب بشن

ببین اینقد تعهد کاری داشت بنده خدا از قبل عید حالش بد بوده ولی تا بعد تعطیلات عید اومد و کتابارو تموم کرد 

که یروزش دیگه از حال میره تو مدرسه 

بخدا خیلی ناراحتم برا معلمه بهترین بود تو مدرسه  انشالله زودی خوب بشن ببین اینقد تعهد کاری دا ...

خداشفاش بده همینکه ازش راضی هستیددعاش میکنیدبزرگترین هدیه هست

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
خداشفاش بده همینکه ازش راضی هستیددعاش میکنیدبزرگترین هدیه هست

ان شالله 

ولا دیروز تا پیامشو دیدم نوشته بود بچها رو نفرستید خیلی درد دارم اشکم درومد همه مادرا حالشون گرفته شد دعاش میکنیم🙏 

سلام من معلمم.  دانش آموزان من شرایط مالی ندارند و راضی نیستم کسی چیزی بیاره. چه پیامی بگذارم ...

نمیدونم گلی سوال سختیه فقط اگه دانش آموز بودم یه ایده ای دیدم کل بچه های کلاس  نقاشی کشیده بودن معلم داشت می‌رفت سمت تخته یهو برگشت دید نقاشیاشونو بردن بالا ذوق کرد خیلی خوشم اومد.....از طرف یکی این ایده رو به ذهن بچه ها منتقل کنی چیزی نمیارم بنظرم