2733
2734
معلم دیروز ب دخترم گفته سرت شپش داره  برو موهات کوتاه کن به دخترم ک می‌گفته بچه های دیگه هم ب ...

اولا باید مراقب سلامت چک کنه ،دوما مراقب سلامت مادر بچه رو دعوت میکنه مدرسه با آرامش  براش تو ضیح میده از شامپو ها ومواد توی مدرسه که مخصوصه با استفاده صحیح ش به مادر میده .حتی معلم ممکنه اطلاع نداشته باشه کیا تو کلاسش مبتلا شدن .

روال کار اینه .حالا یه مدرسه اشتباهدعمل کرده دلیل نمیشه بعضیا به کل معلما تو هین کنن ،لطفا در استفاده از کلمات دقت کنید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اینطوری یه بچه گستاخ تحویل جامعه میده ‌.اگه بچه اشتباهی میکنه باید بهش توضیح بدی ک اشتباه کرده ...

گفتم پشتش باشه نگفتم همیشه!

اینجا حق با بچهی استارتره کسی حق نداره موضوعات شخصی رو جلوی بقیه بازگو کنه 

در ضمن حقیقت اینه که توی این دوره زمونه اونی ک گستاخه و خانوادش پشتشن موفق تره

چ بخوایم قبول کنیم چ نخوایم

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
اینطوری یه بچه گستاخ تحویل جامعه میده ‌.اگه بچه اشتباهی میکنه باید بهش توضیح بدی ک اشتباه کرده ...

تربیت و اموزش بچه فقط تو چهاردیواری خونه و درحضور پدر و مادر انجام میشه 

هر جا دیگه غیر از چهاردیواری خونه خودت بودی و نفر سومی هم وجود داشت باید تحت هر شرایطی و توی هر موضوعی از بچت تمام قد دفاع کنی .

بعد برمیگردی تو خونت و تربیتش میکنی

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
تربیت و اموزش بچه فقط تو چهاردیواری خونه و درحضور پدر و مادر انجام میشه  هر جا دیگه غیر از ...

باشه ولی بازم پرو میشه بچه .یعد میاد تو اجتماع میشه همون ادم طلبکار ک هیچ جوره اشتباهشو نمیپذیره دهن همه رو سرویس میکنه .دیگه خود دانید

باشه ولی بازم پرو میشه بچه .یعد میاد تو اجتماع میشه همون ادم طلبکار ک هیچ جوره اشتباهشو نمیپذیره دهن ...

بچه خودش میدونه دفاع شما در حضور مردمه و تو خونه باید پاسخگو باشه

اون استرس خودش رو داره 

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)