2733
2734
عنوان

کیا کتاب معجزه شکرگزاری و خوندن بیان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 123 بازدید | 22 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دانشجوی ارشد روان شناسی عمومی هستم 

موفق باشی گلم 

من تازه ترم دوام🥺کوچولوام🥺

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
2731
منم کوچولوام منتهی سریع بعد از کارشناسی شرکت کردم😁

من منظورم از کوچولو میزان سواد دانشگاهی که😅

و الا من دیر رفتم دانشگاه چند سال موندم تو خونه بعد رفتم دانشگاه

کار خوبی کردی منم قصدم همینه بعد کارشناسی اقدام کنم برا ارشد بلافاصله تا دکتری ادامه بدم😍

موفق باشی گلم💋🫂

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
من منظورم از کوچولو میزان سواد دانشگاهی که😅 و الا من دیر رفتم دانشگاه چند سال موندم تو خونه بعد رف ...

مرسی عزیزم خیلی عالیه الهی تو تک تک مراحل زندگی و تحصیلت موفق باشی❤️😍

مرسی عزیزم خیلی عالیه الهی تو تک تک مراحل زندگی و تحصیلت موفق باشی❤️😍

ممنون گلم توام همینطور 💋💋😍