2733
2734
عنوان

بلاگر طلبه ای چرا اینجوری شد

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 29 پست
قبلا که با حجاب بود زندگی بقیه بهش مربوط بود الان شده زندگی خودش منم دوست دارم نظرمو بدم 

نظرتو بده عزیزم من جایگاهی نیستم دخالت کنم وقتی هم با حجاب بود به کسی ربط نداشت .کلا میگم قضاوتش نکن معلوم نیست چه بر سرش اومده باشه .ببخشید اگر ناراحتت کردم کلا نسبت ب قضاوت کردن آدم ها گارد دارم .عذرمیخوام گلم

#انسانیت
شوهرشم طلبه بوده الان جدا شدن اصلا نمیخورد اخه میگن برای اینکه حرص شوهرش رو در بیاره اینطوری میکن ...

ببین کسی ک واقعا با ایمان باشه عکسشو نمیزاره اینستا برای بازدید و اینا پس از اول مشکل داشت

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هر آدمی ممکنه طرز فکرش فرق بکنه مساله اینجاس که ما دنباله رو آدما و افکار بقیه نباشیم

دید جامعه به افرادی که ادعای مذهبی بودن داشتن و به خاطر منافع حجاب سر میکردن خوب نیست

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
2731

نمیشناسمش ولی خب حتما برای جذب فالوور ازین مارا میکرده اون جرت و پرتایی مثل تحلیل اهنگ و هالیوودم واقعا واسه جذب مخاطب بوده نه حرفایی که خودش قبول داشته باشه میدونه مردم تئوری توطئه دوست دارن

به من مربوط نیستا، خودمم زیاد مذهبی نیستم اما از این بدم میاد که همین آدما تا قبل اینکه تغییر کنن بق ...

دقیقا

و همینطور اناشید

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
  من که اینستا ندارم ولی این دیگه واقعا جالب بوده

ای کاش منم نداشتم

دید جامعه به افرادی که ادعای مذهبی بودن داشتن و به خاطر منافع حجاب سر میکردن خوب نیست

حالا همه هم ب خاطر منافع نیستن من خودم ی سنی عاشق چادر بودن والا اگه یکی ی قرون بابت چادر سر کردن بهم میداد ولی الان فرق کرده نظرم

قبل هم اینطور بود،یه مدت باحجاب شد دوباره عوض شد

قبلا رو ندیدم من اون پیجش که تحلیل میکرد رو میدیدم

قبلا رو ندیدم من اون پیجش که تحلیل میکرد رو میدیدم

من از نزدیک خبر دارم از ایشون

میشه برای برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستی؟خواسته ای دارم که هرچی سعی کردم بهش نرسیدم و تا مرز افسردگی رفتم اما ناامید نشدم و به لطف و رحمت الهی امیدوارم...
ببین کسی ک واقعا با ایمان باشه عکسشو نمیزاره اینستا برای بازدید و اینا پس از اول مشکل داشت

اره 

حالا همه هم ب خاطر منافع نیستن من خودم ی سنی عاشق چادر بودن والا اگه یکی ی قرون بابت چادر سر کردن به ...

خیلیا چادری بودن ولی سرشون تو کار خودشون بود نه که بیان به بقیه نصیحت کنن چادر خوبه فلان اهنگ اینطوریه گوش نکن و ... 

من از نزدیک خبر دارم از ایشون

واقعا ادم منفعلت طلبیه یا ادم خوبیه؟

به قیافش نمیخورد بد باشه ولی این رفتارا هم ازش بعید بود

واقعا ادم منفعلت طلبیه یا ادم خوبیه؟ به قیافش نمیخورد بد باشه ولی این رفتارا هم ازش بعید بود

همکلاسیِ همکلاسِ من بود،از اخلاقش چیزی نپرسیدم

میشه برای برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستی؟خواسته ای دارم که هرچی سعی کردم بهش نرسیدم و تا مرز افسردگی رفتم اما ناامید نشدم و به لطف و رحمت الهی امیدوارم...

من میشناسم اینو

از همون اول خیلی حس بدی بهش داشتم

حرفاش با ظاهرش کاملا در تضاد بود

اصلا ظاهرشم با ظاهرش در تضاد بود

یادمه روسری و چادرو میکشید رو ابروش

بعد آرایش غلیظ داشت

حجاب استایل یعنی همین..

کلمه ی «بذار» از «گذاشتن» میاد. شما مگه مینویسید گزاشتن که میگید بزار؟🤦🏼‍♀️ «حامی حقوقِ کلماتِ بذار (نه بزار)_ راجع به(نه راجب)_خواست(نه خاست)_مطمئن(نه مطمعن)_توجیه(نه توجیح)_سپاسگزار(نه سپاسگذار)»❣️
2706