2733
2734
عنوان

همیشه دوست داشتم مهاجرت کنم از خانواده ای ک اذیتم کردن جداشم الان

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 43 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکلات بعد از مهاجرت خیلی تغییر می‌کنه 

با این روحیه تون اونجا بیشتر اذیت میشید چون تمام این تنهایی ها بهتون فشار میاره 

اول روانشناس برید 

در جستجوی آنچه که برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن ✨
چقدر جالب بود منم بعضی وقتها این فکرتو میکنم،بعضی وقتها یهو میگم وای من هیچ کاری نکردم،هنش تو رویا ...

این فکرا فقط باعث میشه حس ناکافی بودن و افسردگی داشته باشی. به نظر من ادم اگه سالم باشه و پول در حد رفع نیازهاش و گذروندن زندگی نرمال و شاد داشته باشه دوستان و خانواده خوبی داشته باشه که کنارشون احساس تنهایی نکنه توی زندگیش خوشبخته

2731
خودت می‌دونی خلاذچیه ؟

نمیدونم حس میکنم زندگی واقعی اون دنیای رنگی رنگی قشنگی نیست که من تو بچگی تصور میکردم زندگیم شده همش تلاش برای هیچ از صبح تا ظهر باید جلوی ارباب رجوع خم و راست شم بعدشم بچه داری و تمیز کاری و پخت و پز … هیچ وقت کسی ازم راضی نیست انگار همه اینا از نظر شوهرم کافی نیست درحالیکه حتی یه ریال حقوقمو بدون مشورت خرج نمیکنم و تقریبا همش میره برا خرج خونه و قسط ، همیشه دارم یه کاریو پیش میبرم در حالی که تو‌ذهنم هزارتا کا‌ر نکرده دیگه صف کشیدن حس میکنم این چیزی نبود که میخواستم خستم میخوام برم جایی که کسی نباشه بگیرم بخوابم 

این فکرا فقط باعث میشه حس ناکافی بودن و افسردگی داشته باشی. به نظر من ادم اگه سالم باشه و پول د ...

اره منم تو این مورد کاملا هم نظرم،،مشکل اینه کنار خانوادم

حس خوبی ندارم،چون کار نمیکنم،،بعد دوستی هم

ندارم وقت بگذرونم،البته با تنهایی بیرون رفتم

مشکلی ندارم،،

من اگه هر روز نتونم پیاده روی کنم ،چیکار کنم عزیزم دقیقا از اول بهار این مشکل و دارم حالم به شدت بد ...

اگه صلاح می‌دونین با یه روان‌شناس صحبت کنین به نظرم یه جور افسردگیه فصلیه البته شدید نیست.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.