2752
2734
عنوان

در رابطه به تاپیک قبلی دوستمون که زود تعطیل شد(دوستی دختر و پسر )

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 42 پست
خیر عزیزم اون بهانه است و الا خیلیا در بد تر از این شرایطم ازدواج میکنن. چیزی که من میبینم بیشتر ترس ...

بله عزیزم بهانه است به عنوان یه مرد بدون مهریه و خونه و هر چیزی زن میدن به شما مثلا؟

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

اگه بی پولی بهانه است شما بدون پول چقد میتونید سر کنید؟حالا فک کنید خرج زن و زندگی و بچه هم باشه

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بله عزیزم بهانه است به عنوان یه مرد بدون مهریه و خونه و هر چیزی زن میدن به شما مثلا؟

من خودم ازدواج کردم، بچه هم دارم شرایط سخت هم داشتم هم بازم برام پیش میاد. همسرم هیچی نداشت، طلایی که به من داد همه مسخرم کردن میگفتن حتی یک گرم هم نیست انگشترت. ولی خدا رو شکر با این که نمیتونم بگم همه چیز عالیه ولی خوبه و میشه ازدواج کرد. ما ازدواج کردیم خدا هم کمک کرد و زندگیمون خیلی از قبل بهتر شد. خونه نداریم ماشین بالاخره خریدیم، کار پیدا شد، اگر من رد کرده بودم بخاطر این چیزا، الان نه بچه ای بود نه زندگی ای نه تلاشی برای بهبود. ممکن بود منم تحت تاثیر جو الان چندمین رابطه م درجستجوی عشق شکست میخورد و هر روز بد تر از دیروز دیگ حتی نمی تونستم ب مردا اعتماد کنم.

من خودم ازدواج کردم، بچه هم دارم شرایط سخت هم داشتم هم بازم برام پیش میاد. همسرم هیچی نداشت، طلایی ک ...

پول مهمه پس وقتی خودتونم سختی کشیدید و میدونید چقدر وجودش ضروریه تو زندگی

پول مهم هست اما نه مهم تر از جون و روح آدم که بخواد با نیت کثیف بقیه تیکه تیکه بشه.

آرامش عشق پول سه ضلع یه مثلثن بدون هم هیچی نیستن،حالا میخواد یه ضلعش نباشه هیچ وقت مثلث نداریم دیگه 

این تفکر شماست و شیوه ای که برای زندگی انتخاب کردین. 

و دقیقا همین نظرم من در مورد شما دارم اینکه از شرایط زندگیتون راضی هستین دلیل نمیشه بقیه هم همین شیوه رو بپسندن موفق باشین

و دقیقا همین نظرم من در مورد شما دارم اینکه از شرایط زندگیتون راضی هستین دلیل نمیشه بقیه هم همین شیو ...

من شرایطم رو به کسی تحمیل نکردم دارم میگم بهانه خوبی نیست، شما مثلثی تعریف میکنی که ختی خودتونم حد و حدودش رو نمیدونید و لزوما مد و رسانه داره براش تعیین تکلیف میکنه. 

در ثانی بحث اصلا این چیزا نیست، بحث روابط متعدد دوستی رل و اکس و دیت هست. نه عشق ازدواج و شرایط درست مالی. شما به همین مثلث معتقد باش و صبر کن روزی عشقت برسه و روابط متعدد برقرار نکن. بر این استانداردی که برای خودت تعیین کردی متعهد بمون.

من شرایطم رو به کسی تحمیل نکردم دارم میگم بهانه خوبی نیست، شما مثلثی تعریف میکنی که ختی خودتونم حد و ...

صحبتتون با حرفای من مرتبط نبود. اون خانم دوستی رو دلیل پایین اومدن آمار ازدواج عنوان کرده بود منم گفتم بی پولی علت بزرگه.حالا شما هی بگو بی پولی دلیل نیست اوکی شما درست میگید تمومه دیگه ✋️

من شرایطم رو به کسی تحمیل نکردم دارم میگم بهانه خوبی نیست، شما مثلثی تعریف میکنی که ختی خودتونم حد و ...

میدونی دوستم ،الان که بحث به اینجا کشید منم یه چیزی و مطرح کنم...بخدا پسرای فامیل مثلا میگیم چرا ازدواج نمیکنی میگن ول کن بابا دیوونه ام مگه بزار بمونه خونه باباش خرجش رو باباش بده ببخشید عشق و حالش و هم من ببرم.نه خرج شکم و نه خرج لباس و کاشت ناخن و کاشت مژه و هزار تا قر و فر دیگه...بخدا خانم های جامعه افتادن توی یه مسابقه بی پایان هر روز تلاشبیستر برای زیباتر دیده شدن که فقط جیب یه قشر پر میشه  و توقع مردها بیشتر...

میدونی دوستم ،الان که بحث به اینجا کشید منم یه چیزی و مطرح کنم...بخدا پسرای فامیل مثلا میگیم چرا ازد ...

دقیقا میفهمم چی میگی، چه بسیار پسرا و مردایی که توی حامعه هستن سر تولد و ولنتاین به طرفشون ماشین و موبایل و ... از این چیزا کادو میدن، اصلا هم مشکل مالی ندارن ولی بازم حاضر به ازدواج نیستن. نمیخوان متعهد باشن. دردشون چیز دیگست.