2733
2734
عنوان

خوش سلیقه ها بیاین نظر بدین کودومو بخرم عکسشو میزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 756 بازدید | 63 پست
خب اگه از الان برا یکسالگیش یا ۹ ماهگیش اگه بگیرم ممکنه که به تنش کوچیک یا بزرگ بشه ؟ 

مطمئن باش هر بچه ای بر اساس رشدش لباس میپوشه نه بر اساس سایز لباس...

باورت میشه سایز ۳ نوزادی رو هنوز دختر من میپوشه؟

یکسالشه ولی خیلی ریزه پس اون همه لباس سایز ۴و۵ که خریدم برای ۳ سالگیش خوبه...

برعکسشم هست ممکنه خیلی تپل بشه مجبور باشی زود بپوشی بهش...

و اینکه سر همی نهایتا دوتا بگیر من ۱۰ تااااا خریدم همه رو در عرض دو سه ماه کوچیک شدن قد بچه رشد میکنه عرضش نه😅

مطمئن باش هر بچه ای بر اساس رشدش لباس میپوشه نه بر اساس سایز لباس... باورت میشه سایز ۳ نوزادی رو هن ...

اره هاااا اینم هست ..اصلا به این توجه نکرده بودم😅😅

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره هاااا اینم هست ..اصلا به این توجه نکرده بودم😅😅

با همه اینا میدونم بازم میری میخری😅چون خودم از تو بدتر بودم من حتی کاپشن خریدم دوتا! الان اگه بپوشه توشون گم میشه!

هرکول تصور میکردم بچمو 😅

چون خرید لباس و سیسمونی خیلی کیف داره.

با همه اینا میدونم بازم میری میخری😅چون خودم از تو بدتر بودم من حتی کاپشن خریدم دوتا! الان اگه بپوشه ...

خریدن که میخرم ولی درست میخرم الکی هی چرتو پرت نمیخرم. خب همفکریه هم که خوب بود الان میدونم سر همی زیاد نخرم یا لباسی بگیرم که بغل یقش دکمه داشته باشه سرش اذیت نشه یا لباسی باشه که مارکش زیر نباشه اذیت کنه بچه رو .. یا فاقش بلند باشه.. مناسب فصل بخرم .. خیلی خدایی نکات خوبی گفتین همگی مرسی 😃😃

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40