2733
2734
عنوان

دخترم شدیداً به همکلاسیش حسودی می‌کنه اخلاقش تند شده

| مشاهده متن کامل بحث + 362 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درسخون بودن یا نبودن ربطی به هوش نداره  بیشتر به علاقه بچه و پیگیری خانواده برمیگره دوستم یه دختر داره اینقدددددد باهوشه که حد نداره من تا حالا بچه به این با هوشی و تیزی ندیدم مو رو از ماست میکشه بیرون اما اصلا علاقه ای به درس نداره ، فکر کن پیش دبستانی بود منو نصیحت میکرد میگفت خاله تروخدا اصلا ازدواج نکن هیچ مردی خوب نیست همشون اینجورن اونجورن  بهتر از من مردارو میشناخت  

به دخترت بگو چهار بار جلو بقیه بلند صداش بزنه «ملکه ی شهر زباله ها »تا حالش جا بیاد دیگه هوس ملکه بودن نکنه, اینقد بگه تا رو زبون همه بیوفته دیگه دلش نخواد کسی بهش بگه ملکه      

با سلام 

من این مشکل رو به طریقی با دخترم داشتم 

دختر من طوری هست که حرف زدنش تو جمع عالیه به طوری که همه رو دور خودش جمع میکنه برا همین بیشتر هم کلاسی ها باهاش دوست بودند از طرفی  متوجه شده بود که یکی از هم کلاسی ها به این حسودی میکنه و قصد داره دخترم رو تخریب کنه و تا جایی پیش رفت که بقیه  رو هم  علیه دخترم کرد 

و اینجا بود که من متوجه شدم اول ی مشاوره خوب گرفتم براش و اول خودم  با مشاوره صحبت کردم بعد دخترم رو بردم 

در مقابل به دخترم توضیح دادم که تو  نیازی نداری که حتما دیگران باهات دوست باشند و تو اینقدر بی نظیری که اگر کسی خواست باهات دوست بشه باید واقعا لیاقت تو رو داشته باشه و بدونه با کی دوست میشه و اینکه به روی هر  کسی نمیشه  کلمه دوست گذاشت و هر کسی لیاقت کلمه دوست رو نداره 

و در مقابل خودم اینقدر بهش نزدیک شدم که می‌گفت همیشه بین هم کلاسی هام میگم من ی دوست دارم که برام کافیه اونم مادرم هست 

سعی کن با دخترت همراه شی اول به جای اینکه نصیحتش کنی باهاش همراه شو و درکش کن 

بعد بهش بفهمونی که اون دختر در واقع داره به دختر شما حسودی میکنه که اینطور همه رو علیهش کرده، دختر شما باید به این درک برسه واگر شما کمکش کنی میتونه از این بحران در بیاد  

کتاب رابطه بین والدین و کودکان هم بخون 

ببخشید طولانی شد