2733
2734
عنوان

خواهر شوهرام ...

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 29 پست
همشون همینن تا چشش بما میفته از درد و مرضاش میگه بعد چل روز و یه ماه میره با دختر و دومادش مسافرت خ ...

خدایا . منم همین الان از رفتار دیشبشون دلم گرفت سکوت کردم مثل همیشه بی خواب شدم . الان یک نماز حاجت خوندم . 

این یعنی خودخواهی اینا . این یعنی رفتار اشتباه عذاب آور شون. خودم سر همین مسایل داغونم دارم روی روحی ...

اینا ظاهر. جلو روت خیلی خوبن ولی قلبی برادررو میخان همه همینن منم ادمایی ک ظاهر خوبن باطن معلوم نیس بدم میاد

2731
بعد اگه دم از این بزنن که ما بفکر عروسمون هستیم زورت نمیاد 

نه والا... من کلا ب حداقل ها در رابطه با خانواده شوهر اعتقاد شدیدی دارم

حداقل تماس حداقل رفت و آمد حداقل جر و بحث

من شخصا اگه بگن ب فکرتیم میگم لطف دارین ولی در حد فکر باشه فقط نمیخوام سراغی از من بگیرید😅

ی رابطع دو طرفس زنگ نزنی اونام نمیزنن

منکه زنگ زدم ندیدم همچین چیزی .محبت کردم دیدم هرجا میشینن میگن عروس دختر نمیشه . بااینکه من گفتم دختر نداشتون باشم براشون . ولی دیدم مادرسوعرم فقط مظلوم نمایی می‌کنه منم احترام نمیکنه عوضش با جاری بزرگم که فحش میده بهشون چه هواشو داره . جاری کوچیکم که فقط سکوته و تحویل نمیکیرشون چقدر هواشو داره . بعد شوهر ساده من با من دعوا می‌کنه بخاطر اونا چون مامانش هی میاد میگه من دختر ندارم عروسامم نمی‌خوام مزاحمشون بشم برای همین تنها انجام میدم کارام و .بااینکه من تو همه مراسمات کنارش بودم 

میپرسن از. فضولی😁

ببین زرنگن واسه اینکه به برادرشون بگن مازنت راهم دوست داریم حالت را میپرسن.شما حواست باشه گله ای نکنی چون بده میشی....یکبار شوهرم به خواهرش که تماس گرفته بود با گله میگفت چرا احوال زنم رانمیپرسی(منظور از خوده شوهرم بود) وگرنه برای من فرقی نداشت.

ببین زرنگن واسه اینکه به برادرشون بگن مازنت راهم دوست داریم حالت را میپرسن.شما حواست باشه گله ای نکن ...

منم اصلا فرقی نداره و مهم نیس هرکار بکنی بازم بنظرم غریبن

نه والا... من کلا ب حداقل ها در رابطه با خانواده شوهر اعتقاد شدیدی دارم حداقل تماس حداقل رفت و آمد ...

چکار کنم برام اهمیت نداشته باشن.البته شوهر منم مقصر یکم . میخواد آبرو داری کنه منو بخاطر خانواده ش دعوا می‌کنه یک روز که میگذره میبینم عذرخواهی می‌کنه چون میبینهدخانواده ش هیچ‌کار نمیکنن .ولی یادش میاد . البته ما هرده روز میریم . 

ببین زرنگن واسه اینکه به برادرشون بگن مازنت راهم دوست داریم حالت را میپرسن.شما حواست باشه گله ای نکن ...

گله نکنیم که شوهر نمی‌فهمه متوجه نیست دارن بی حرمتی میکنن. اگه هم بگیم دعوا میشه 

چکار کنم برام اهمیت نداشته باشن.البته شوهر منم مقصر یکم . میخواد آبرو داری کنه منو بخاطر خانواده ش د ...

من داستانم مفصله ی مادرشوهر داشتم مثل فرشته بود بخدا ولی خدا نخواست بمونه و فوت شد خواهرشوهرم ندارم اصلا ولی پدر شوهر و برادر شوهرم ب شدت اهل طعنه زدن و نیش زدن هستن منم خیلی زیاد از دستشون عذاب کشیدم قبلا 

ولی الان رابطمو باهاشون در حد سلام و احوالپرسی کردم و با جاری ها هم ارتباطی ندارم فقط چند وقت یک بار ی زنگ ب پدر شوهر میزنم یا در حد یک ساعت بهش سر میزنم و تمام اینطوری اعصابم خیلی راحت تره شوهرمم میبینه من مشکلی ندارم اصراری برای رفت و آمد نداره

برای همین میگم خوشحال میشم کلا یاد من نباشن و سراغی هم ازم نگیرن

به من نمیگن بفکرتیم به شوهرم میگن خانومتو دوست داریم ولی فاتحه زدن 

بهتر... من جای شما بودن تشکر میکردم ک میگن ب فکرتیم ولی ترجیح میدم حتی بهم فکرم نکنن ی جوری رفتار کنن انگار اصلا وجود ندارم😅

2706