2752
2734
عنوان

شمام وقتی پری میشید عصبی میشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 178 بازدید | 25 پست
از یه هفته قبلش عصبیم بعد که شروع میشه از حالت عصبی شیفت میکنم رو حالت غم 😂😂😂

دقیقا مثل من  یه هفته قبلش با خودمم دعوا دارم البته متاسفانه شوهرمم اصل درک نمیکنه بارها میگم این روزا سعی کن کاری نکنی عصبی بشم بدتر میشه حالم، ولی این بدتر رو اعصابم رژه میره نتیجه اش میشه دعوای حسابی 

بعد ک پریود میشم کلا انگار آدمی دیگه میشم آروم و خوش اخلاق 🤭🤭🤭😂😂😂

اللهم عجل لولیک الفرج🤲 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا مثل من  یه هفته قبلش با خودمم دعوا دارم البته متاسفانه شوهرمم اصل درک نمیکنه بارها میگم ا ...

شوهرمنم همینه اول صبی رفته رومخم

خدایا منو عشقمو هیچوقت ازهم جدانکن مرگمون باهم باشه گناهامون نصف بشن و همینطور ثوابهامون همچیزمون باهم باشه من دنیارو یا حتی بهشتو بدون عشقم نمیخام بزرگترین آرزوی منو شوهرم اینه لطفا ماهمیشه کنارهم باشیم هرکس امضامو خوند بگه آمین ویه صلوات بفرسته ممنون 
دقیقا مثل من  یه هفته قبلش با خودمم دعوا دارم البته متاسفانه شوهرمم اصل درک نمیکنه بارها میگم ا ...

من الان تو دوران یه هفته قبلشم و متاسفانه شوهرم پا نمیده با هاش یه دعوای حسابی کنم فهمیده دم به تله نمیده سکوت میکنه😂😂😂

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
من الان تو دوران یه هفته قبلشم و متاسفانه شوهرم پا نمیده با هاش یه دعوای حسابی کنم فهمیده دم به تله ...

وای خدا نکشتت مردم از خنده 😁😁😁😁😁😁😁😁 یه لحظه شوهرتو تصور کردم 

اللهم عجل لولیک الفرج🤲