2752
2734
عنوان

من قبلنا باهیچ کس رفت وآمد نداشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 664 بازدید | 40 پست
ماهم با هیچکس رفت و امد نداریم به دلیل بد بینی خانواده نسبت به همه،، یه بار گفتم،، گفتن نههههه همه م ...

خودت با دختر خاله های هم سنت شروع به رفت و آمد کن تا بقیه اعضای خانواده هم تشویق بشن 

مثلاً از دختر عمه یا خاله دعوت کن عصرونه بیاد بعد تو هم برو و خوش بگذرانید تا عادی باشه 

منم بلد نیستم حرف بزنم🤦‍♀️ حرف زدنو یادم رفته  ولی بقیه فکر میکنن خودمو میگیرم واقعا اینجور ...

منم قبلا خیلی اجتماعی بودم یه چندسالی مجبوربودم توخونه باشم بنابه دلایلی..بعدازون اگه کسی رو میدیدم حتی یادم رفته بودچطور احوالپرسی کنم اعتمادبنفسم پایین اومده بود..ولی الان دوباره بهترم چون ارتباط برقرار کردم با جامعه حتما که نباید فامیل باشه..یا حتما که نباید همه چیزو بهشون بگی.. اگه پدرمادرت نمیذارن با فامیل باشی خب بادوستات باش تفریحات سالم.بهشون بگو من جوونم چرا میخاید توخونه حبسم کنید افسرده شده م وازین چیزا.‌.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بخداخونه مامانمم بریم زنگ میزنه نمیای خونه یکم دیربیام دعواراه میندازه خیلی داغونم کرده 

اگه میخوای اجتماعی بشه اول با خانواده وفامیل خودش رفت وآمد کن بعد با خانواده و فامیل خودت  

اینطوری  راحت تره

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگه میخوای اجتماعی بشه اول با خانواده وفامیل خودش رفت وآمد کن بعد با خانواده و فامیل خودت   ای ...

اصلاخونه فامیل خودش هم نمیره بدش مژادجایی بره نمیزاره ماهم بریم خسته شدیم ازدستش بچه های بیچاره ام خیلی میترسن ازش 

لطفاواسه خونه دارشدنمون یه صلوات بفرستین خداخیرتون بده
خودت با دختر خاله های هم سنت شروع به رفت و آمد کن تا بقیه اعضای خانواده هم تشویق بشن  مثلاً از ...

دختر خاله ندارم

دختر دایی ندارم

فامیلامون بقیه یه شهر دیگن

فقط یکم از فامیلای بابام اینجان

دختر عمه دو تا چهل ساله دارم

دختر عمو یدونه کوچیک دارم دبستانیه

شانس ماست😔😂

دیر دیدم نمیدونم جوابم به دستت میرسه یا نه🚶🏻‍♀️

تاپیکهای قبل رو گردن نمی گیرم، بهشون اصلاً اصلاً نگاه نکن.🙂
منم قبلا خیلی اجتماعی بودم یه چندسالی مجبوربودم توخونه باشم بنابه دلایلی..بعدازون اگه کسی رو میدیدم ...

نه اگه برم تفریح وِل میشم به گفتشون🚶🏻‍♀️

یکی دوتا دوست دارم اونا هم پایه نیستن 

هر کی گیر ما میاد بیرون نمیاد😫

جایی هم نمیرم دوست پیدا کنم😔

بخدا یه روز به زورررر میام خونه

به مامانم گفتم اینجوری میکنین اخرش یه روز به زور میارینم خونه😔😂

بچه رو که محدودش کنه یه ذره ازادی ببینه از خود بی خود میشه شورشو در میاره🙂🙂

من رفت وآمد رو خیلی دوس دارم فقط حال ندارم خونه رو تمیز کنم😆

خودمونی باشین نیازی به این کارا نیس

یا مثلا میتونین خونه زیاد نرین ،برین پاک ، سینما، کافه و...😃

نهایت چند ماه یه بار برید خونه هم 

دقیقا من که از غریبه ها ترس دارم تو فامیل هم اکثرا شیشه خورده دارن دوبار بری وبیای بارسوم چه حرفا وچ ...

و اینگونه شد همه تنها شدیم. ولی یه دوست خوب و مهربون بهترین گزینس

برام صلوات میفرستین