2752
2734
عنوان

شوهرم بچمو بزنه چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 68 پست
اون لحظه عصبی بودم بمن میگه چرا لیوان رو دادی دستش تقصیره توعه که پرت کرده 😳

این کار شما تاثیر منفی روی بچه میذاره، دلیل نمیشه چون عصبی بودید بچه این رفتار رو نادیده بگیره، همسرتون هم حتما میگه من خسته بودم و.... 

کوچکترین رفتار هم روی روان بچه مؤثره. همه ما پر از آسیب هایی هستیم که جتی با کوچیکترین رفتار یا حرفی توو بچگی اذیت شدیم، درحالی که کسی که اون رفتار رو کرده اصلا متوجه تاثیر کارش نبوده 

در کل شما پدر و مادر بچه هستید، هر اتفاقی بیوفته هر دو نفر مسئول خواهید بود، برای بچه شما یک نقش دارید به عنوان والد، نه دو نفر به عنوان پدر و مادر 

خودتون رو در زمینه بچه جدا از همسرتون ندونید و هر جریانی که هست رو با همدیگه حل کنید، نمی‌تونید در نهایت بگید من نبودم پدرش بود چون شما هر دو والد هسنبد

الان من تو شرایطی نیستم به کسی مشاوره بدم یکی می‌خواد منو آروم کنه 

شما ماشاالله بزرگی نباید تا الان نا اروم باشی چون رفتارت باعث ازار بیشتر خودت و اون طفل معصوم میشه

مثلا میتونی این دفعه که پرت کرد پیش دستی کنی و سریع ببریش تو اطاق و بغل و بوسش کنی بگی بابا از صبح رفته بیرون کار کرده گناه داره دردش اومد و من دیدم گریه کرد بیا با هم بریم بوسش کنیم

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیگه خودتونم میگید .ریشه در کودکی همسرتون داره.دست خودشم نیست الان خودش بیشتر از همه ناراحته.خب دیدین که تربیت پدر و مادرش رو پسرشون چه اثری داره .خودتونم دارید همون کارو تکرار میکنید..الان سن پرت کردنشونه .همه ی ظرف و لزوانای سنگین و دور کنید لیوان پلاستیکی و ظرف مخصوص براش بخرید.در ضمن بیچاره شوکه شده حتما اگه ب خودتونم میزد همین واکنشو داشتین.این رفتار شما کاری میکنه که ناخوداگاه شوهرتون حساستر بشه و بدتر کنه.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
عزیز دلم من چندین بار ای وی اف کردم  رفتم بهزیستی بخاطر دو فاکتور بیخود ثبت‌نام نکردنم ، یکیش ...

کاش با دکتر نصر پیش بری مرکز مام.فقط توسط خودش نه دستیاراش

حوصله ندارم  
کاش با دکتر نصر پیش بری مرکز مام.فقط توسط خودش نه دستیاراش

مرکز مام سریع میگه اهدایی بگیر

ولی مرکز خوبیه🤍

هعییی دیگه نمیخوام ای وی اف کنم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
مرکز مام سریع میگه اهدایی بگیر ولی مرکز خوبیه🤍 هعییی دیگه نمیخوام ای وی اف کنم

خودتو بیپار اول به خدا دوم به نصر .من زنداداشم کاناداس از اونحا میومدن پیشش برای کارای نازاییشون همون اول بهشون گفته بود من بهت قول صد در صدی میدم ولی باید همکاری کنی و صبر داشته باشی.انتقال دوم دخترش رو باردار شد

حوصله ندارم  
نزن این حرفو  حداقل از من خوشبخت تری که یه فرشته از جنس خودت داری تو همه ی زندگی ها سختی هست& ...

از تو خوشبخت ترم ؟

من خیلی بدبختم ناشکری نمی کنم ولی با این زندگی ک دارم کاش خدا این بچه رو نمی داد چون اصلا پدر خوبی نداره و ممکنه تو زندگیش خیلی اذیت بشه 

متأهل💍
از تو خوشبخت ترم ؟ من خیلی بدبختم ناشکری نمی کنم ولی با این زندگی ک دارم کاش خدا این بچه رو نمی داد ...

🥲🫂❤️‍🩹

چی بگم ...

انشالله مشکلاتت رفع بشه همسرتم سر عقل بیاد 

تو زندگیت خیر و برکت باشه

الهی همیشه دلت شاد و لبت خندون باشه ♥️🧿

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..