2752
2734
عنوان

شوهرم پولاشو میده خواهرش براش طلا بخره و پس انداز کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 40 پست
احسنت پس نباید گله بکنه چون خودش خودشو بایک سکه بی ارزش کرد

تاپیکای قبلیش با همین موضوع بخون .نوشته ۱/۵ میلیارد پولش خونه مادرشه بعد یه سکهههههه . من  شوهرم ماهی ده تومن درآمد داره ۲۰۰ تا سکه دارم . 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
دوست دارم همچین زنا ودخترای بی منطق بی عقلو خفههههه کنم اخه یک سکه واااااای اعصابم ریده شد دم صبحی

نازی نازی نالاحت نشووو 🤗🤗👼👼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نازی نازی نالاحت نشووو 🤗🤗👼👼

بابا یکی بهش بگه توازاول راهتو کج واشتباه رفتی با یه سکهههههه خودتو بی احترام وبی ارزش کردی جلو ظوهر خانوادشو فک فامیلاش  دخترمن بود میزدم تو دهنش تا بفهمه یک سکه برا زنی که بیوه هست و دوتا بچه هم داره کمههههههههههههه

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
بابا یکی بهش بگه توازاول راهتو کج واشتباه رفتی با یه سکهههههه خودتو بی احترام وبی ارزش کردی جلو ظوهر ...

دقیقا همینه . متاسفانه اینجا نی نی سایته کسی واس مشورت نمیاد . اینجا میان واس حرفا و کاراشون تایید بگیرن ‌.بگیم آره تو خوبی کار تو درسته تا نظر مخالف میگیرن ناراحت میشن 

دقیقا همینه . متاسفانه اینجا نی نی سایته کسی واس مشورت نمیاد . اینجا میان واس حرفا و کاراشون تایید ب ...

اسیکلا  لا  ل شد رفت فقط خاست با اعصاب منه مادر مرده بازی کنه

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
من ماهی 27 درآمد دارم    

ما بحثمون درآمد شما نبود .خدازیادش کنه واست .من میگم شوهرت بهت بها نمیده .اگه بازم میگی مهم نیست پس هی نیا بگو چرا پولاشو میده ب خواهرش