2733
2734
نه منم دو تا عصب کشی دارم روکش نکردم شکست یعنی اون همه پول الکی هزینه کردم  الان یکی دیگه عصب ...

آقا نگو من اینجوری سکته میکنم ، هییییییی حالا اگه پول داشتیم مساله نبود ، خدایا حداقل درد میدی پولشم بده :(

ن نگاه نکردم ولی فک کنم دندون کناریم عصب کشی شده  بعد یکماه امکانش هست دندون خراب باشه و دوبار ...

من ی دندون عصب کشی کردم کناریشم خراب بود 

اما دکتر احمقم گفت ن دندون کناریت فقط پر کنی کافیه عصب کشی نمیخواد اما با این حال درد میکنه و حتی دردش ب سمت اون دندونی ک عصب کشی کردم هم میره 

خلاصه گلم درد از دندونای دیگه ت هست دندون عصب کشی شده محاله درد بگیره

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انقدر دور و بر دندونام رو پر کردم ک دیده نمیشه ، مگه برم عکس بگیرم 🥲 الانم یک مسکن بخورم و بتمرگم😭 ...

خدانکنه 

مسواک بزن 

آب نمک ولرم قرقره کن ی مسکن بخور و بخواب خوب میشی انشالله

آقا نگو من اینجوری سکته میکنم ، هییییییی حالا اگه پول داشتیم مساله نبود ، خدایا حداقل درد میدی پولشم ...

پولم باشه دکتر خوب پیدا نمی‌کنیم که بدبختی ها یکی دو تا نیست 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
من ی دندون عصب کشی کردم کناریشم خراب بود  اما دکتر احمقم گفت ن دندون کناریت فقط پر کنی کافیه ع ...

آره ولی دارم خودمو دلخوش میکنم که خراب نیست 😂

میدونم برم دندونپزشکی دور از جون  کم کم پنج شش تومنی پیادم ، پاهام رمق رفتن نداره 

از دندونپزشکی نمی‌ترسم،  از پولش ک میخاد خرج شه خیلی میترسم 😂

خدانکنه  مسواک بزن  آب نمک ولرم قرقره کن ی مسکن بخور و بخواب خوب میشی انشالله

عآقا تو رو خدا دعا کن خراب نباشه ، کمتر از ۲ سال من کم کم ۲۰ تومن خرج دندون مردم،  خستم دیگه 😭💔 گناه دالم 

عآقا تو رو خدا دعا کن خراب نباشه ، کمتر از ۲ سال من کم کم ۲۰ تومن خرج دندون مردم،  خستم دیگه 😭 ...

منم عین خودت 

از پارسال تا الا ۷ دندون عصب کشی و روش کردم آبروم رفته 

دعا میکنم چیزی نباشه 😘