2733
2734
عنوان

راهنمایی کنید برای جهیزیه ام وسایل برقی بزرگ چی بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جدی ؟ ایرانی هست یا خارجی ؟ تاحالا نشنیدم اسمش رو

خارجیه ولی عالی

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
از تلویزیون و یخچالت راضی هستی ؟ از مارکش؟

من سعی کردم بیشتر مارک هایی ک اطرافیانم استفاده میکردن و راضی بودن رو بگیرم 

یخچال رو یکی از اقوام داشت و راضی بود تلویزیون رو هم چند نفر داشتن و اوکی بود

چندتا از اقوام درجه یکم هم یخچال دوو خریدن و خیلی راضی ان

خدایا حالا که بابامو که مثل کوه پشتم بود رو بردی پیش خودت ، خودت هوامو داشته باش💔🥹⛰️

اگر برات امکان داره برو جنوب بندر گناوه یا هندیجان اونجا خارجی میارن قیمتش مناسبتره... مثلا من همین ی ماه پیش اتو فیلیپس مونتاژ اندونزی مدل ۵۰۴۰خریرم ۲۶۰۰

یا آبمیوه گیری پاناسونیک قیمت گرفتم ۶تومن...

یا اسپرسوساز نووا اکر اشتباه نکنم ۴۸۰۰

قیمتاش مناسب و جنسهای خارجی خوب پیدا میشه

فعلا سولاردام مارک الجی خریدم میگن کار سرخ کن می‌کنه بعد لباسشویی و ظرفشویی الجی گرفتم جارو برقی رو بوش تلویزیون هم بین سونی و سامسونگ موندم یخچال هم که احتمالا الجی بخرم ولی چه کاره ها و خرده ریزه مث اتو اینا را نگرفتم 

اتو 

ظرفشویی 

آبمیوه گیری و مخلوط کن

اینا هم مارک خوب بهم بگید

فعلا سولاردام مارک الجی خریدم میگن کار سرخ کن می‌کنه بعد لباسشویی و ظرفشویی الجی گرفتم جارو برقی رو ...

اینابیع ک گرفتی خوبه. تلویزیون من سامسونگ دارم خوبه....

ببین چند سال تجربه خانه داریم رو بگم ک چه وسایل وبرای ای بکار میاد ایناس: زودپز برقی... گوشتکوب برقی چند سره بخر... آبمیوه گیره ... خوردکن ... مخلوط کن... آسیاب... هم زن...چلی ساز...ماکروفر

دیگه قهوه ساز و ساندویچ ساز و سرخ کن و... چیزای دیگه اگردر بکارت بیاد گاهی