2752
2734
عنوان

جلسه سوم لیزرم مو در میاد اما کم،این یعنی جواب داده لیزرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 35 پست
بیکینی؟ در نیوند؟ 

من مجردم ی ماه شیو نمیکنم

مثلا پنجاه درصدش دیگ در نیومده 

اون پنجاه درصد بقیه ام یا حالا نازک شدن یاهم چون خلوته نازک نشون میده😂

همه ی دنیام دخترم مدیسا🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی جلسه برای اونجا رفتم هیچ تغییری نکرده، طبیعیه؟

اره طبیعیه بستکی ب مو داره و رنگ پوست تیره باشه بیکینی فعلا جواب نمیده ولی صورت و پام خیلی خوب بود. 

کاربری دست دو نفر♥️کاربری سومهه♥️
بیکینی تغییری کرده؟ مویی ریخته؟ برای این جاها ک گفتی سری اول جقدر دادی

من تو تخفیف رفتم ۲۵۰ دادم 

دیگ کلا دارم ۲۵۰ میدم

همه ی دنیام دخترم مدیسا🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره
2731
اره طبیعیه بستکی ب مو داره و رنگ پوست تیره باشه بیکینی فعلا جواب نمیده ولی صورت و پام خیلی خوب بود.& ...

صورت منم میخاستم برم گفتن لک‌ میندازه نرفتم

خسته شدم از موهاش 

صورت منم میخاستم برم گفتن لک‌ میندازه نرفتم خسته شدم از موهاش 

صورت باید بدون لک باشه و موقع لیزر هیچ ارایشی نداشت باشی و‌موهاش کرک نباشه . 

کاربری دست دو نفر♥️کاربری سومهه♥️