2733
2734
عنوان

دیشب خواهرم عکس عروسی عشقش رو دیده😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2034 بازدید | 73 پست
خدا نکنه قسمتت شه. فکرش هم نکن

من متاهلم گلم، ولی خوب‌ خود تعریفی نمیکنم اما ما خانوما تا زمانی که ضعیف باشیم همیشه مرد ها رو پیدا میکنن تا دخالت کنن تو همه چی، من خودم رزمی کارم، اگر خواهر استارتر مثل من رزمی کار بود الان جلو زورگویی داداش هاش می‌ایستاد

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من متاهلم گلم، ولی خوب‌ خود تعریفی نمیکنم اما ما خانوما تا زمانی که ضعیف باشیم همیشه مرد ها رو پیدا ...

خواهر من همه اش می  خواست همه رو راضی نگه داره. خیلی از خودگذشتگی الکی داشت. الان پشیمونه ولی الان دیگه خیلی دیره

خواهر من همه اش می  خواست همه رو راضی نگه داره. خیلی از خودگذشتگی الکی داشت. الان پشیمونه ولی ا ...

الان کافیه مستقل باشه ، بنظرم باید بره کلاس ورزشی خودشو قوی کنه، یکبار هم شده کتک خوبی بزنه داداشاش رو، 

خواهر من همه اش می  خواست همه رو راضی نگه داره. خیلی از خودگذشتگی الکی داشت. الان پشیمونه ولی ا ...

باید تو اجتماع قرار بگیره شاغل بشه تا توی دید قرار بگیره، اینطور می‌تونه کیس خوبی پیدا کنه، فروشنده مغازه ای، کلاس ورزشی ،

الان کافیه مستقل باشه ، بنظرم باید بره کلاس ورزشی خودشو قوی کنه، یکبار هم شده کتک خوبی بزنه داداشاش ...

😂 اصلا دلش رو نداره

با این حالم که اینطور لطمه ای به زندگیش زدن باز دلش نمیاد به روشون بیاره. من و اون یکی خواهرم به روشون می زنیم

😂 اصلا دلش رو نداره با این حالم که اینطور لطمه ای به زندگیش زدن باز دلش نمیاد به روشون بیاره. من و ...

کمه خیلی‌ کمه، من بودم نمیزاشتم متاهل بشن، 

باید تو اجتماع قرار بگیره شاغل بشه تا توی دید قرار بگیره، اینطور می‌تونه کیس خوبی پیدا کنه، فروشنده ...

عزیزم شاغله. شغل و درآمد خوب داره ولی خب دیگه کیس ازدواج براش پیش نمیاد مگه مردی که زنش رو طلاق داده یا مردی که یه چیز غیرعادی داشته که تا سن بالا محرد مونده

کمه خیلی‌ کمه، من بودم نمیزاشتم متاهل بشن، 

اونا وقت ازدواج خودشون که شد اصلا حرف هیچ کسی رو گوش نکردن یکیشون با یه دختری ازدواج کرد که قبل این دوس دختر پسر فامیل نزدیکمون بود. با پسره یک هفته شمال رفته بود. بابای پسره هم صاف اومد به مامان بابام گفت این دختر به درد زندگی نمی خوره. ولی آقا زیر بار نرفت که نرفت با دوس دخترش ازدواج کرد

اونا وقت ازدواج خودشون که شد اصلا حرف هیچ کسی رو گوش نکردن یکیشون با یه دختری ازدواج کرد که قبل این ...

درسته، ولی من حرف از زور میزنم، یعنی اینکه شده دعوا کنم ، 

عزیزم شاغله. شغل و درآمد خوب داره ولی خب دیگه کیس ازدواج براش پیش نمیاد مگه مردی که زنش رو طلاق داده ...

چرا پیش نیاد، پیش میاد براش، فقط باید از این ناراحتی خودشو بیاره بیرون، از این خود گذشتگی بیاد بیرون ، اون موقع می‌تونه، وقتیکه مسئول نگهداری مامان و باباش هست معلومه کسی قبول نمی‌کنه، نمیگم انجام نده، انجام بده، ولی اون دوتا میرزا قشمشم هم باید انجام بدن

زنداداشام بچه هاشونو سر کار میذارن میگن برو بگو عمه شکوه برات فلان چیزو بخره. اینم نمی تونه به بچه ن ...

دلم واسه خواهرت سوخت😞😞 منم یه زمانی مجرد بودم اینجوری همه کلی ازم سواستفاده مالی کردن خداهر برادرا انشالله یه بخت خوب نصیبش بشه 

تازه ازدواج کرده عزیزم عکس عروسیشو دیروز گذاشته اینستا

هیچ چیزی نمیشه گفت جز اینکه متاسفم کاش اینطور پیش نمی‌رفت اگه خودت متاهلی برای خواهرت خواستگار خوب پیدا کن 35 سال که چیزی نیست