2733
2734
غذاسازخوبه؟؟ گوشکوب برقی چطور

غذاساز خیلی کار راه انداز هست 

چند کاره هاش را بگیر که پارچ مخلوط کن و اسیاب دارن 

باهاش میتونی پیازو یا هرچیزی خورد کنی 

رنده داره که میتونی سیب زمینی و هویج و...  خورد کنی 

کلا سرعتت توی اشپزی را میبره بالا 

گوشکوب برقی اگه اهل حلیم درست کردن و سوپ و و خیلم بادنجون و..  هستی،  بستگی به سبک غذاییتون داره اگر مادرت استفادهمیکنه شما هم بگیر

کلا به اشپزی مادرت دقت کن ببین از جه وسیله هایی بیشتر استفاده میکنه اون هارا بگیر 

بقیه چیز ها هم کم کم بعد ازدواج میخری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

غذاساز خیلی کار راه انداز هست  چند کاره هاش را بگیر که پارچ مخلوط کن و اسیاب دارن  باهاش ...

نه استفاده نداره گوشموب برقی

همزن برقی چی؟؟

خردکن دیگه نگیرم غذاسازگرفتم؟

غذاسازچه مارکی خوبه؟؟

نه استفاده نداره گوشموب برقی همزن برقی چی؟؟ خردکن دیگه نگیرم غذاسازگرفتم؟ غذاسازچه مارکی خوبه؟؟

عزیزم گوشکوب برقی من دارم ولی هنوز استفاده نکردم همزن برقی حتما بگیر احتیاجه خرد کن چ ربطی ب غذاساز داره ببین غذا ساز خوبه خردکن هم خوبه احتیاجه دیگ‌ چای ساز هم بگیر 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
بستگی به میزان خرجی که میخوای کنی و اینکه چه وسیله هایی به عهده شماست  جلوی غیر ضروری ها غ میز ...

همه چی ک غیر ظروریه از نظر شما ولی بنظر من همه اینا نیازه مگه میشه اینارو نخرید 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
عزیزم گوشکوب برقی من دارم ولی هنوز استفاده نکردم همزن برقی حتما بگیر احتیاجه خرد کن چ ربطی ب غذاساز ...

تستربهتره یاسرخکن

خب غذاساز خردکنم داره خردمیکنه میخام پیازخردکنم مگه نمیشه؟

چه مارکی خوبه؟؟

تستربهتره یاسرخکن خب غذاساز خردکنم داره خردمیکنه میخام پیازخردکنم مگه نمیشه؟ چه مارکی خوبه؟؟

توستر منظورته؟بنظر من توستر بهتره 

همه چی ک غیر ظروریه از نظر شما ولی بنظر من همه اینا نیازه مگه میشه اینارو نخرید 

والا من شرایط مالیشون را نمیدونم 

فقط درحدی گفتم که بتونه زندگیش را شروع کنه 

وگرنه هرچی وسیله بیشتر باشه کار ادم راحت تر راه میفته اونم توی دنیا امروز 

من حداقل هارا در نظر گرفتم جانم که بدون اونها زندگی خیلی سخت میشه

نه استفاده نداره گوشموب برقی همزن برقی چی؟؟ خردکن دیگه نگیرم غذاسازگرفتم؟ غذاسازچه مارکی خوبه؟؟

همزن برقی اگه اهل کیک و نون درست کردن هستی خوبه مخصوصا واسه دلبری اوایل ازدواجت 😁

یه سری غذاساز ها خودشون تیغه خردکن دارن 

فقط حتما غذا سازت را مارک خیلی خوب بگیر که امکاناتش قابل استفاده باشه و دموری نباشه

من مارک خوب را نمیدونم الان چی بهتره جانم