2752
2734
عنوان

زایمان طبیعی چقدر طول میکشه تغریبا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 852 بازدید | 86 پست
عزیزم میشه کباب تابه ای خورد؟ من وزن نی نیم کمه😔

چند هفته ای؟

آره عزیزم هفته ای دوبار حداقل گوشت قرمز بخور 

بادوم و امگا۳هم عالیه برای وزن جنین

بستنی هم خوبه ولی من بخاطر دیابت نخوردم بجاش سیب زمینی از این آماده ها میخریدم سرخ میکردم دو سه هفته آخر برای وزن گیری اما نی نی من ۳۸هفته بدنیا اومد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میتونم بپرسم چندساشونه

۱۹و خورده ای چطور 

میدانستم او کشته خواهد شد... او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف زنی بود اصیل میان انبوهی از زنان‌مصنوعی...
چند هفته ای؟ آره عزیزم هفته ای دوبار حداقل گوشت قرمز بخور  بادوم و امگا۳هم عالیه برای وزن جنی ...

هفته 30 عزیزم

امگا3 بهم نداده بهش بگم بده؟ 

باشه ممنونم خانومی🌹من کم خونی شدیدم دارم که قراره سزارینم بشم

طفلک چقدر اذیت شده ان شاالله سلامت باشن

ممنونم عزیزم 

میدانستم او کشته خواهد شد... او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف زنی بود اصیل میان انبوهی از زنان‌مصنوعی...
نه سن مامانتون رو پرسیدم

اها😂

اخربن زایمانش۸سال پیش بود الان۴۴سالشه

هفته 30 عزیزم امگا3 بهم نداده بهش بگم بده؟  باشه ممنونم خانومی🌹من کم خونی شدیدم دارم که قرار ...

ان شاءالله بسلامتی زایمان کنی عزیزم

آره مشورت کن

گوشت قرمز برای کم خونی خوبه و زردآلو چه خشک چه تازه

خدا هم شما هم مامان گلتونو حفظ کنه😍😘

🌷❤️