2752
2734
چون میزان بیماری  پارانوئید در مردان خیلی بیشتره  ولی خانم ها کمتر شکاک هستند و ۹۰ درصد ح ...

خانم ها کمتر شک مبکنن؟؟؟ 

شما یا خودتون خانم نیستید یا با خانم ها برخورد انچنانی نداشتید 

زن ریز بین و دقیق تر از مرده به خاطر همین کوچکترین و کم اهمیت ترین چیزها رو هم میبینه  که حتی گاهی اقایون متوجه اون هم نمیشن و میتونه به همین کوچکترین و کم اهمیت ترین چیزها گیر بده و شک کنه و ازیه کاه کوه بسازه

خانم ها کمتر شک مبکنن؟؟؟  شما یا خودتون خانم نیستید یا با خانم ها برخورد انچنانی نداشتید  ...

شک یعنی ممکنه باشه ممکنه نباشه اما اگر یه خانمی گیر دادن شروع کرد مطمئن شده که شوه. یه کاری انجام میده به همون دلیلی که خودت گفتی.

اما مردا اینجوری نیستن حتی خیلی مورد دیدم تو ذهنتشون داستان درست میکنن و اونو واقعی تصور میکنن در حالی که اصلا چیزی وجود نداره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شک یعنی ممکنه باشه ممکنه نباشه اما اگر یه خانمی گیر دادن شروع کرد مطمئن شده که شوه. یه کاری انجام می ...

این جور شک نشونه ی مریضیه یه ادمه

تو هر دو جنس وجود داره حالا یه درصدی تو یه جنس بیشتر خودشو نشون‌میده و دیگه مریضی دست خود ادم نیست 

من شکهایی رو میگم که بر اثر نشونه ها به وحود میاد 

مردها نشونه ها رو دیرتر میگیرن و بیشترشون انکار میکنن اما زنها کوچکترین نشونه ها رو منوجه میشن و خیلی سریع شروع میکنن به پردازش و انالیزش و اصلا هم ازش نمیگذرن 

مرد شک کنه فورا  شروع میکنه به خشونت و عکس العمل فیزیکی 

اما اکثرا زن شک کنه موذیانه تر رفتار میکنه شبیه گربه ای هست که تو کمینه منتظره یه آتو گنده بگیره 

2731
بالاخره یه آدم منطقی پیدا شد حرف حساب زد

😇😇😇😇😇😇😇😅😅😅😅😅😅😅

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!