2733
2734
عنوان

شوهرای کدومتون تا این حد ازتون میترسن؟ عکس🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 19 پست
من شوهرم یه بار یه اهنگی گذاشت دیدم غمگین بود یه کاری کردم زد چهارصدتا اهنگشو پاک کرد😂😂

منم همین بلا رو سرش آوردم البته اون موقع ها رل بودیم بعد از ازدواج کلا کاری ب گوشی نداره ی استوری پروفایلی چیزی باشه اول نظر میپرسه 🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من صرفا ازتون راجب نظری که دارید سوال کردم 

فکر کردم بازخواستم کردید 🌹

به نظر من ادم ازدواج نمیکنه که به خاطر کوچکترین اکتش جوابگو باشه یه چیزی مثل یه استوری به قول خودشون دلی نباید زندگی رو به چالش بکشه رابطه نباید بر پایه ترس باشه ازدواج باید ادمو کامل کنه نه همون استقلال خودتم تو کوچکترین مسائل بگیره 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍