2733
2739
عنوان

التهاب و قرمزی واژن همراه خارش

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 42 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شما رفتین دکتر چیشد

رفتم دکتر نوشته پاپ اسمیرو از شانسم نمیدونم چرا این ماه لک بینی دارم گفتن نباید داشته باشی برای پاپ اسمیر 

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
2738
چه علائمی داری میشه دقیق بگی

خارش ،سوزش،دلدرد،انگارپوست دهانه واژنو کدن حساس شده قرمز شده بعضی وقتا ورم میکنه تازه داخل لابیا دونای قرمزدراومده الان نه ولی چند وقت پیش ترشهات مثل ریزشده دستمال کاغڋی داشتم 

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
خارش ،سوزش،دلدرد،انگارپوست دهانه واژنو کدن حساس شده قرمز شده بعضی وقتا ورم میکنه تازه داخل لابیا دون ...

من آخه اینطوری نیستم فقط خارش و قرمزه ترشح هم ندارم خوب نشدم حالم خیلی بده

خارش ،سوزش،دلدرد،انگارپوست دهانه واژنو کدن حساس شده قرمز شده بعضی وقتا ورم میکنه تازه داخل لابیا دون ...

ایشالله برا شمام زودی خوب شه خیلی بده مخصوصا اونجا برا منم دعا کن😔😔

من آخه اینطوری نیستم فقط خارش و قرمزه ترشح هم ندارم خوب نشدم حالم خیلی بده

منم اولش فقط خارش بود بعد ترشحات و دون ها اومدن

فقط قرمزیو خارشو یه چیز برای من ساکت میکرد توتشت آب  ولرم میریختم نمک وسرکه وبتادین میریختم هرچقدر تونستی بشین توش 

این کارو که سه روزانجام دادم الان بهترم ولی دون هاموندن میخوام ببینم چین

2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز