2733
2734
عنوان

برا تولد پارتنرم چی بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 134 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرصی گل 

خواهش میکنم عزیزم 

👣وقتی به خودم آمدم :  دیدم که دیگر دلتنگت نیستم، دیگر از دستت عصبانی نیستم ،دیگرهیچ چیزی از جانب تو مرا رنج نمی‌ دهد ،دیدم دیگر به دنبال تلافی نیستم ،قهر نیستم ،در انتظار نیستم ،انگار که هیچ وقت نیامده بودی که رفتنی در کار باشد و مرا آزرده خاطر کنددیر گذشت ،سخت گذشت ،با رنج و غم گذشت،  تحمل این رنج ها به  حذف شدنت می ارزید ،و اما امروز انتخاب من کسی است که او مرا انتخاب کرده است 
2731
شما یه ساعت هنذفری عطر .کفش 

اخه میدونی ساعتا خودش برنده یا ادکلن همیشه بالا 6.7تومن میگیره کفشم همینطور 

من نمیتونم انقد هزینه کنم ک ب چش بیاد موندم چیکار کنم 

بگفتا دل ز مهرش کی کنی پاک   بگفتا آنگه ک باشم خفتع در خاک ❤👫🏻
اخه میدونی ساعتا خودش برنده یا ادکلن همیشه بالا 6.7تومن میگیره کفشم همینطور  من نمیتونم انقد ه ...

تو نباید بکنی ادکلن ۳ تومن بخر ۲ تومن بخر تو دختری شرایطت فرق بداره با اون و هیچ وفت اندازه پول اون براش هدیه نخر اون شاید خبلی پولدار و تو بیرون کار میکنی تا پول در بیاری اندازه وسع خودت بخر نه اندازه سلایق اون

تو نباید بکنی ادکلن ۳ تومن بخر ۲ تومن بخر تو دختری شرایطت فرق بداره با اون و هیچ وفت اندازه پول اون ...

درستع حق با شماس ممنونم از راهنماییتون🤍🌹

بگفتا دل ز مهرش کی کنی پاک   بگفتا آنگه ک باشم خفتع در خاک ❤👫🏻