2733
2734
عنوان

همه گفتن نامزدت خوشگله ولی من هیچ علاقه آیی بهش ندارم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 41 پست
جا برادری خوشگله که فکر کنم وضع مالیشم خوبه که اسکی بازه حالا اخلاقش رو با عکس معلوم نیست  اول ...

دومیه اخلاقش خیلی خوبه

محتوای تاپیک های من گاهی فان و گاهی برای زندگی واقعی خودمه.....هیچی دروغی درکار نیست ...دوستون دارم زیاد💚🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب اخلاق اولی چی ینی همون خواستگارت..

نامزد سابقم اخلاقش افتضاحه درصورتی که تراپیست بود ولی خودش مریضض بود 

ولی این جدیده خیلی خوبه

محتوای تاپیک های من گاهی فان و گاهی برای زندگی واقعی خودمه.....هیچی دروغی درکار نیست ...دوستون دارم زیاد💚🌱
نامزد سابقم اخلاقش افتضاحه درصورتی که تراپیست بود ولی خودش مریضض بود  ولی این جدیده خیلی خوبه

وای دختر لگد ب بختت نزن پسر به این خوبی با این زندگی کردن ینی انگار تو بهشتی خدا برات خوبشو خواسته بشین منطقی فکر کن با خودت اون هم بداخلاق بوده هم دیگه زن داده ولب اخه خوایتگار ب این خوبی خیلی حیفه

درد را باران نمیشورد ولی.... زیر باران زیر باران گریه کن