2733
2734
عنوان

ارایش کردن بده ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 37 پست
والا حجاب ینی گردی صورت و پوششی ک جلب توجه نکنه اینا رو کدوم مرجع تقلیدی گفته نمد😁

حجاب ینی زن ن ارایش کنه ن اراسته باشه ن لباسی ک دلش میخواد بپوشه، ن مدلی ک دوسداره بگرده چرااااا؟ چون ی مشت هیز مریض جنسی تحریک نشن 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حجاب ینی زن ن ارایش کنه ن اراسته باشه ن لباسی ک دلش میخواد بپوشه، ن مدلی ک دوسداره بگرده چرااااا؟ چو ...

لباس قرمز زشت بپوشی مشکل نداره  هااااا،،ولی مشکی خوشکل اشکال داره

لباس قرمز زشت بپوشی مشکل نداره  هااااا،،ولی مشکی خوشکل اشکال داره

🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
2731
حجاب ینی زن ن ارایش کنه ن اراسته باشه ن لباسی ک دلش میخواد بپوشه، ن مدلی ک دوسداره بگرده چرااااا؟ چو ...

کسی با اراستگی مشکلی نداره مسئله اینه که جامعه جای بروز زیبایی ها و جذابیت های جنسی نیست محل کار و تلاشه. اگه زنان حجاب داشته باشن بقیه بر اساس استعداد هاشون اونارو ارزیابی میکنن نه جذابیت ظاهری شون.

ضمنا اونی که مریضه و هیزه ک بحثش جداس 

ولی بقیه ک نمیتونن بخاطر زن ها کور بشن و هیجا رو نگاه نکنن

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ ....من مذهبی نیستم نماینده جامعه مذهبیون هم نیستم صرفا بخاطر امضام اینو برداشت نکن ک حتما مذهبیم اوکی ؟ ....
کلا با زیبایی مشکل دارن،،،هر چی شلخته تر با حیا تر

دقیقا، ولی الان میان میگن ن حجابت کامل باشه ولی اراستتتتته

کسی با اراستگی مشکلی نداره مسئله اینه که جامعه جای بروز زیبایی ها و جذابیت های جنسی نیست محل کار و ت ...

جذابیت ها جنسیییی؟!  مگه شما با بیکینی میری بیرون ک جذابیت جنسیت پبداست؟ 

والا ما اینشکلی تو خیابون تردد نمیکنیم 

اهااا مردا نمیتونن کور شن ولی زنا میتونن از هرچیزی ک دلشون میخواد بخاطر چشمای هرز بقیه دورشن؟!