2752
2734
عنوان

بچه ها فردا قراره بریم پارک

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 22 پست
ندارم🤣☺️

میخوای برات بفرستم؟😌😂

یه چیزی بپوش که توش راحت باشی، تیشرت، تاپ

هر کدوم که خودت باهاش راحت تر باشی خوبن

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱
خب خداروشکر خیلی هم عالی😁 مسافرین محتریم شاتل فضایی شماره ۰۶ خلبان صحبت میکنه کمربند های خود را مح ...

هذیون هیجان انگیزی بود😅 مخصوصا با وجود مقصد نامعلوم

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هذیون هیجان انگیزی بود😅 مخصوصا با وجود مقصد نامعلوم

عههههه من گفتم مدیونین اگه فکر کنین من دارم هذیون میگم اما شما گفتین😅😂😂😂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
عههههه من گفتم مدیونین اگه فکر کنین من دارم هذیون میگم اما شما گفتین😅😂😂😂

😶😁 من منظورم فقط همون هیجان انگیز بود ولی هذیونم خودش تایپ شد😶

2731
😶😁 من منظورم فقط همون هیجان انگیز بود ولی هذیونم خودش تایپ شد😶

خب اشکال نداره شما الان به صورت متنی مدیون من شدین که قوانین خاص خودش رو داره😁

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
خب اشکال نداره شما الان به صورت متنی مدیون من شدین که قوانین خاص خودش رو داره😁

😄 بصورت متنی عذرخواهی میکنم

😄 بصورت متنی عذرخواهی میکنم

مسافر محترم شاتل فضایی ۰۶ در صورتی به صورت متنی عذرخواهیتون پذیرفته میشود که دکمه شماره ۰۴۶ را بزنید باتشکر خلبان شاتل فضایی شماره ۰۶ دینگ دینگ دینگ😁

میخوای برات بفرستم؟😌😂 یه چیزی بپوش که توش راحت باشی، تیشرت، تاپ هر کدوم که خودت باهاش راحت تر با ...

نه مرسی 🤣🤝

پوشیدم رفتم تاپ🤣

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40