2752
2734
عنوان

توروخدا بیاین هم اتاقیم دانشجو پزشکی هست

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 21 پست

شپش باعث سوزش نمیشه باعث خارش بیش از حد سرمیشه.

حالا اول نگاه کن مطمعن شو ک شوره نباشه و حتما رشکه.

رشک ب دست نمیاد بکشی میچسبه ب مو بدم میچسبه باید با ناخن بکشیش ک بکنیش یا تار مویی ک رشک بهش چسبیدرو بکنی.

بعد تو حموم یا سرویس این کارو کن ک روی زمین نریزه ک بخوای دست ب جارو باشی همش، چون من پسرم شپش زده بود همش دست ب جارو برقی بودم ک یوقت شپشاش زمین نزیخته باشه. 

‍‌ای‍‌ن‍‌ج‍‌ا ف‍‌ض‍‌ایِ مجاازی ن‍‌ی‍‌س، ف‍‌ِدراسیو‍ن ت‍‌خ‍‌ل‍‌ی‍‌ه #ع‍‌ُقدست  حاجی . . ! 🖇🚶‍♀️😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسپری شپش پریم من گرقتم واس پسرم خیلی خوب بود، یکماه پیش ۲۹۹ شد. شونه فلزی مخصوص شپش گرفتم و بااون شونه میکردم ، اما خب تو همون اسپریه یدونه شونه مخصوص شپش هست دیگ نمیخواد جدا تهیه کنی.(چون دنده هاش ریزه میگن شپشو ازبین میبره)

ولی وقتی زدم شپش و رشک بود ک از بین میرفت وقتی شونه میکشیدم ، مث تخمه ک بشکنی چطور صدا میده وقتی سرشو شونه میگشیدم همونطور تق تق میکردن و میمردن. .

بعدش هرروز من سرشو نگاه میکردم و دونه های رشکو جدا میکردم، هررشک ده روز مهلت میخواد تابشه شپش، اگ کسی پیشته بگو قشنگ دسته دسته کله موهاتو هرروز نگاه کنه ک حتی اگ یکی هم مونده اونم بگیره ک دوباره نشه شپش و تخم ریزی کنه.

و هرروز روغن زیتون موهاتو باهاش ماساژ بده و شونه بکش ک هرچی هست بریزه.

و اگ میتونی بعد گذشت دوسه روز ک این اسپریو زدی سرت حنا بزار ک میگن هرچی هست باز خفه میکنه.

من واسه پسرم میزاشتم واسه خودمم از ترس میزاشتم ک یوقت خودم نگیرم موهام بلنده درد سر بشه واسم.

این اسپریم امروز ک زدی دوباره هست یا ده روز بعد تکرار میکنی ک هرچی هست بکشه و ازبین ببره.(خیلی خوبه خدایی نابود میکنه شپشو اما تخم رشکو بگو یکی واست بشینه جداکنه)

‍‌ای‍‌ن‍‌ج‍‌ا ف‍‌ض‍‌ایِ مجاازی ن‍‌ی‍‌س، ف‍‌ِدراسیو‍ن ت‍‌خ‍‌ل‍‌ی‍‌ه #ع‍‌ُقدست  حاجی . . ! 🖇🚶‍♀️😏
اره ب زور کنده میشه با ناخن 😭 شوره ندارم اصلا 

این کارایی ک من میگمو انجام بده از شرشون راحت میشی.

ینی من تواون ده روز وسواس گرفته بودم و میدونم درکت میکنم خیلی حسه بدیه. اما فقط اینایی ک گفتمو انجام بده ک زود از شرشون خلاص بشی.

و یسریا میگن سس مایونز بزاری سرت خفشون میکنه و... ولی من انجام ندادم ترسیدم موهاشو از بین ببره.

مقنعه و شال وروختی و روبالشتی و مانتو و هرچی ک میدونی باهاش تماس داشتی تواین مدت همرو با آبجوش بشور ک اگ شپش بهشون هست ازبین بره.

ولی خب بنظرم رو بالشتیو ک نمیشه هرروز بشوری ی پارچه یا شال بنداز سرش ک بتونی یا هرروز بشوریش یااینک اتوش کنی ک هرچی هست و ریخته روش از بین بره

من تو کلاهه پسرم وقتی شستمش سه تا شپش بالغ ک برنگ قهوه ای میخورد دیدم(ودقیقا همون کلاهشو یک هفته قبل جایی مهمونی بودیم یکی برااینک پسرمو ادیت کنه گزاشتش سرش و من فهمیدم ک ازاون طرف گرقته چون خودش میگفت سرم نمیدونم چرامیخاره بی علت یک هفته😑)