2752
2734
عنوان

کنکور تجربی، حالم بده 😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1821 بازدید | 117 پست
ممنونم بله باهاتون موافقم متاسفانه چک کردم هر درس حدودا 10 درصد اینا زدم متاسفانه ولی من هیچی نخونده ...

با اینکه نخونده بودی خیلی خوبه ۱۰ درصد 👌

بله حتما میشه 

البته برای کنکور بستگی به سطح سوال و مثلا چه تعداد سوال از دوازدهم بیاد داره ولی همون ۵۰ درصد نهایی هم خیلی مؤثره

بله منم کنکوریم و متاسفانه خوب ندادم 😔 البته هدف اصلیم تیر

خدایا شکرت🌱 درخواست دوستی قبول نمی کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تجربی رو اصلا خوب ندادم

فرهنگیان بهتر بود

دینی ۵۷

هوش ۴۲

زیست ۲۰

ریاضی ۱۸

زمین۳۵

فیزیک ۱۲

شیمی۱۰

عبادت می‌کنی بگذر زعادت...نگردد جمع عادت با عبادت..گر خدا داری ز غم آزاد شو...از خیال بیش و کم آزاد شو
کنکور تجربی؟  حتما میرسیم ناراحت امروز نباش خیلیا خراب کردن

بله 

اره درسته بیشتر به چشم آزمون آزمایشی نگاه می کردم فقط امیدوارم منفی نزده باشم🥲 

خدایا شکرت🌱 درخواست دوستی قبول نمی کنم
2731
بازم خیلی عالی زدید من همینم نزدم چقدر خونده بودی؟ 

نوسانی خوندم

از مهر تا آذر

دی تا بهمن

فروردین تا الان 

عبادت می‌کنی بگذر زعادت...نگردد جمع عادت با عبادت..گر خدا داری ز غم آزاد شو...از خیال بیش و کم آزاد شو
منم فک و فامیل زنگ میزنن دلم برا خودم میسوزه  دوستام همه دانشجو پزشکی میشن...  میرن دانش ...

منم مثل توام🥲💔امیدوارم حداقل تیر جبران کنیم :(

من تحمل حرفای بقیه و دوستا و خانوادمو ندارم

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
آزمون جامع های سنجش و قلمچی رو حتما برو 

چرا ؟ 

خیلی شبیه بودن؟ 

میخوام بهت بگم... همینکه تو قوی هستی کافیه تا به هر چی که تو دلتِ برسی...آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.. قسم به لحظه ای که زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو به خواستت میرسونه.وقتایی که میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم آره میدونم.. اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی میدونم، هر کی دوروبرمون بود مثل دیوونه ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید.. همیشه میگفت لحظه هایی که دیوونه بازی در میاری هیچوقت فراموش نمیشن من باید با تو دیوونه باشم:) وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگف میدونی؟:) یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟:) وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگف تو که میدونی.. یبار جلوم وایساد گفت دختر خانوم جذاب تا آخر عمر باید بدونی😍 واسه به هم رسیدن دو تا عاشق دعا کنید😌E&L