2733
2734
که بهم گفت دستگاه بخر چککن از شما ۱۰۰ بوده ۷ تا همش از حد طبیعی بالا بوده ب من رژیم داده بود....اهان ...

نه عزیزم سونوگرافی اشتباه زیاد میزنه نگران نباش اصلا استرس خیلی بده

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والله قرار بود بریم دکتر همسرم تحت نظر پزشک عمل کنن بعد دو سال زد حامله شدم برنامه هامون موند. چرا ا ...

خب پس نگران نباش منم این بارداریم هیچ علائمی نداشتم هیچی..اما از هفته هفت یهو زیردلم نبض حس کردم که تندتر از نبض خودم بود میگن شریان جفتی هست ...پردینوزلون  رو آزمایش دادی لابد که برات نوشته الکی نمینویسه انوکساهم منم دارم از اول میزنم درد داشت اوایل اما الان یادگرفتم چطور بزنیم درد نگیره منم توقف رشد داشتم من شوهرم عمل شد که واریکوسل داشت و فتق اینگوینال دقیق محل عصب

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکترم خیلی خوبه صدیقه حنطوش زاده بزنی میاد اسمش من اولش خیلی بی‌حال بودم ولی الان خیلی بهترم خداروشک ...

رفتم ولی از بس سقط کرده بودم از ذوق داشتم فقط حرکات بچه رو تو رحم تماشا میکردم اصلا یادم رفت بپرسم شوهرمم اجازه داد اومد دیگه پاک مخم تعطیل شده بود از ذوق هی اشک می‌ریختم و برا منتظرا دعاکردم دیگه اصلا نگفت بهم 

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
رفتم ولی از بس سقط کرده بودم از ذوق داشتم فقط حرکات بچه رو تو رحم تماشا میکردم اصلا یادم رفت بپرسم ش ...

منم همین که دیدم بزرگ شده اشکم اومد خدایا شکرت ایشالله صحیح وسالم بغلش کنی عزیزم 

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731