2733
2734
عنوان

لباس نوزاد كسي هست راهنماييم كنه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 161 بازدید | 29 پست
كسي نيست  شما بوديد همه رو از اول ميخريديد  يادم رفت تشك نوزاد هم دوتا دارم يكي كاملا ...

اره عزیزم ،الکی اصراف نکن ،همون پولی که میخوای بدی برا وسایل بچه ،یه تکه طلا بخر ،والا

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرت گفته بابا،،منم وسایل پسر اولم بعداز هشت سال نو نو از جعبه دراوردم استفاده کردم واسه دومی درمورد ...

بخدا خسيس نيستم 

ولي واقعا خيلياش تو كاوره اصلا از كاور در نيومده 

ست كالسكه شو ٥سال پيش٦-٧تومن خريدم الان نزديك ٢٠تومنه و واقعا من نياز ندارم به دوباره خريدن 

يا همين لباسا 

يهو امروز رفتم انبار حرفش يادم اومد گفتم ببينم كسي ديگه اينجا شنيده 

شما برا دومي چند دست لباس كلا گرفتين بقيه سوالامم جواب ميدي

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خرافات😐

دلم اروم شد حالا من حرف بقيه اهميت نمدم ولي ادم انگار باردار ميشه قاطي ميكنه 

بقيه سوالامم رو ميدوني 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
این چه حرفیه  حرف من درآوردی اقوام مهمه  یا آیه ی قرآن که میگه  ( خدا اسراف کاران ...

چند دست به نظرت نيازن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
آها،با تشت حموم

مرسي اينو بايد بخرم قبليو بردم شهرستان اينجا ندارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه سری لباس هم برای نوزاد کادو میارن،یکی ،دو دست لباس بیشتر نخر وسایل شوینده و بهداشتی،شیشه شیر&nbs ...

خب پس فعلا نخرم اخه دو سه دست نو و يك دو دست يكم استفاده شده مونده 

بزارم دنيا اومد كم بود بخرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند دست به نظرت نيازن 

منم فعلا یکی دو دست خریدم 

چند تا هم از قبل دارم 

حالا فوقش اونموقع نیاز شد دوباره می‌خریم 

چیزی که زیاده پیج و فروشگاه لباسه

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم اروم شد حالا من حرف بقيه اهميت نمدم ولي ادم انگار باردار ميشه قاطي ميكنه  بقيه سوالامم رو ...

اره گلم 

کودوم سوالا 

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
اره عزیزم ،الکی اصراف نکن ،همون پولی که میخوای بدی برا وسایل بچه ،یه تکه طلا بخر ،والا

واقعا خودمم ميگم اخه من دوتا كالسكه و كلي وسيله واقعا بدردم نميخوره 

بدمم به كسي خب پولشو كمك ميكنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا خودمم ميگم اخه من دوتا كالسكه و كلي وسيله واقعا بدردم نميخوره  بدمم به كسي خب پولشو كمك ...

اره یه سری رو خودت وردار ،بقیه که اضافه هستن بده بره

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره گلم  کودوم سوالا

چند دست لباس صفر و يك نيازه بخرم 

دو دست فكر كن از هر كدوم نو دارم شلوار تك هم ٥تا تك دارم يك و صفر هر كدوم 

زير پوشم سه تا نو 

استفاده شده  در حد نو هم دو سه دست هست 

لك زرد رو لباس سفيدا رو وايتكس بزنم بندازم ماشين كهنه شويي اشكال داره ؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند دست لباس صفر و يك نيازه بخرم  دو دست فكر كن از هر كدوم نو دارم شلوار تك هم ٥تا تك دارم يك ...

صابون نوزاد داری ؟ازینا ک باهاش لباس نوزادو نیشورن؟یکم رو اون لکا وایتکس بزن بعد بااون صابون با دست بشور میره 

من برا دخترم یه ست ۵ تیکه خریدم با سه دست پیرهنو شلوارو دو دست سرهمی 

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
صابون نوزاد داری ؟ازینا ک باهاش لباس نوزادو نیشورن؟یکم رو اون لکا وایتکس بزن بعد بااون صابون با دست ...

نه بايد بخرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخدا خسيس نيستم  ولي واقعا خيلياش تو كاوره اصلا از كاور در نيومده  ست كالسكه شو ٥سال پيش ...

اصلا بحث خسیسی نیست،،،قرار نیست بخاطر حرف بقیه اسراف کنیم پول همونا رو براش سکه بخر

من سه دست لباس پنج تیکه گرفتم،،سایز یک،،دو

یه سرهمی با طرح تاج و پاپیون،، با کلاه و پاپوش و دستکش و دورپیچ،،یه پتو دورپیچ اصلا استفاده هم نشد چون خرداد بدنیا اومد و‌گرم بود،،،یه سبدکودک برا لباساش،،،تب سنج ،،  سرویس شونه و‌برس و ناخن گیر و اینا ست کامل بود خریدم،،،چندتا دندون گیر،،،چندتا تشک پلاستیکی چون از قبل دیگه نگه نداشتم پلاستیکیا برا تعویض پوشک بود و‌گاهی پسرم جیش کرده بود انداختم رفت،،قاشق و سرویس غذاشو براش خریدم،دیگه جینگولیجات خودت هرچی دلت خاست😂 من جغجغه و ان یکاد و برج هوش و چندتا تیکه که دیدم کاربردیه گرفتم،،چندتا بادکنک و اینا برا تزیین اتاقش،،گلم چون میدونستم همسرم خرابکاری میکنه یکماه قبل جفتمون رفتیم گل فروشی انتخاب کردم سفارش دادیم و اماده گرفتیم گذاشتیم،،،طلا هم همینطور ،،از قبل پلاک زنجیر خریدیم،،،دیگه یادم اومد مینویسم

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
اصلا بحث خسیسی نیست،،،قرار نیست بخاطر حرف بقیه اسراف کنیم پول همونا رو براش سکه بخر من سه دست لباس ...

مرسي عزيزم ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706