2752
2734
خیلی خسته شدم از همه چی خودم زندگیم از همه چی

میدونم عزیزم برا همه آدما تو زندگی ازین موقعیتا پیش اومده. خود منم داشتم شدیدااا سخت بود غیر قابل توصیف دوس داشتم نباشم تو دنیا. ولی این روزا هم میگذره مطمئن باش. اگه مشکلات با قیچی کردن موها حل میشد الان همه آدما کچل بودن. حیف خودتو زیباییته

❤️ی صلوات واسه سلامتی مامانم میفرستی؟ 😢❤️
میدونم عزیزم برا همه آدما تو زندگی ازین موقعیتا پیش اومده. خود منم داشتم شدیدااا سخت بود غیر قابل تو ...

هوم اره درست میگی ولی بعضی وقتا هیچ حوصله ای نداری ک مرتبشون کنی من امروز بعد از دو روز شونشون کردم

تا الان کوتاه نکردم فقط از ترس بابامه:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هوم اره درست میگی ولی بعضی وقتا هیچ حوصله ای نداری ک مرتبشون کنی من امروز بعد از دو روز شونشون کردم ...

آخی عزیزم. برو آرایشگاه تا مرتب کوتاهشون کنی. موهاتو بباف محکم. اینجوری تایم خیلی طولانی مرتب میمونه

❤️ی صلوات واسه سلامتی مامانم میفرستی؟ 😢❤️