2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بخاطر لیپو درد دارم اصلا استانه دردم بعد لیپو خیلی اومده پایین

ببخشیدیعنی شما کنارهم میخوابین هیچ کاری نمیکن واقعابرام جای تعجب چطور۴ماه هیچی نمیگه توهم عین خیالت نیس

فکرمیکردم سنگ صبورهم باقی میمونیم  ادمیه دیگه دلش خیلی چیزا میخاد،چه بسیارتقدیرهاکه به تدبیرهاخندیدند، رفتی و تاابدگوشه قلبم ماندگارشدی خواهرم
اره عزیزم راضی‌ام من لیپو ران و بازو شکم و تزریق به باسن انجام دادم کاملا راضیم

هزینه رو هم میتونی بگی

آنچنان تنگ شده سینه ام از شدت غم                                       که اگر دست به قلبم بزنی می‌میرم 🖤

[QUOTE=336764119]ببخشیدیعنی شما کنارهم میخوابین هیچ کاری نمیکن واقعابرام جای تعجب چطور۴ماه هیچی نمیگه توهم عین خیالت ...[/QUOTE

ببین ماچ و بوس اینا هست ولی رابطه نه شاید ناهی یکبار تو این چهارماه که اونم کلی درد داره سریع تمومش میکردیم و اینکه اره واقعا من این چندماه انقدر درگیر عملبودم همش مامانم خونمون بود یا من خونه مامانم اینا شبا هم که بهم نزدیک میشد هی میگفتم ولکن خستم یه بوس و میخوابیدم

من شنیدم لیپو‌خیلی سخته؛راسته؟دردش تو چه حدی هست و چند روز؟

۲،۳ روز اول خیلی درد داره با ۵ جلسه ماساژ فکر کن با ته سورنگ هر سری زخمتو باز میکنن خونابه رو ماساژ میدن بیرون دوباره میری سه روز بعد دوباره تا میره خوب شه زخمش دوباره بازش میکنن

ولی در کل من راضیم ب نتیجش میارزه اما خب تا الان درد دارم رو شکم نمیتونم بخوابم همش گن تنمه نمیتونم درش بیارم 

۲،۳ روز اول خیلی درد داره با ۵ جلسه ماساژ فکر کن با ته سورنگ هر سری زخمتو باز میکنن خونابه رو ماساژ ...

وای چقدر سخت ،😢

انشاا.. زودی خوب شی عزیزم 

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.
ببخشیدیعنی شما کنارهم میخوابین هیچ کاری نمیکن واقعابرام جای تعجب چطور۴ماه هیچی نمیگه توهم عین خیالت ...

بین ماچ و بوس اینا هست ولی رابطه نه شاید ناهی یکبار تو این چهارماه که اونم کلی درد داره سریع تمومش میکردیم و اینکه اره واقعا من این چندماه انقدر درگیر عملبودم همش مامانم خونمون بود یا من خونه مامانم اینا شبا هم که بهم نزدیک میشد هی میگفتم ولکن خستم یه بوس و میخوابیدم

بین ماچ و بوس اینا هست ولی رابطه نه شاید ناهی یکبار تو این چهارماه که اونم کلی درد داره سریع تمومش م ...

چی بگم به هرحال خوشکلی ب قیمت ازهم پاشیدن زندگی ادم ارزش نداره ی فکرجدی بکن واسه رابطه اش 

فکرمیکردم سنگ صبورهم باقی میمونیم  ادمیه دیگه دلش خیلی چیزا میخاد،چه بسیارتقدیرهاکه به تدبیرهاخندیدند، رفتی و تاابدگوشه قلبم ماندگارشدی خواهرم
2706