2752
2734
نه😂 لاغرم

اها

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من عاشقشم مخصوصا بانون تازه وداغ باشه  نوش جان

نون بربری بود🤣

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
 تا حالا شده از گشنگی معدت بسوزه 😂 من اینجوری بودم و اصلا حس نداشتم انقد پای گاز وایسم

اره همیشه همینم معده درد دارم و باید همیشه شکمم پر باشه .خوب باشه ایندفعه اشکالی نداره .دفعه بعد به روشی ک گفتم درست کن لذت ببر خواهر شکمو و گشنه  

خدایا کمکم کن جزتو کسیو ندارم .خدایااا تورو خدااااااااا
اره همیشه همینم معده درد دارم و باید همیشه شکمم پر باشه .خوب باشه ایندفعه اشکالی نداره .دفعه بعد به ...

😂😂😂😂🤦🏾‍♀️

من زخم معده هم دارم اگ گشنه بمونم ک دیگ هیچی

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐